Dienas Bizness

 • 26 trešdiena,
  oktobris

  Amanda, Kaiva, Amanta

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8900

  USD: 1.0872

Ražošana

Valdība par airBaltic nākotni turpinās spriest pēc divām nedēļām

Valdība par Latvijas nacionālās aviokompānijas airBaltic nākotni turpinās spriest pēc divām nedēļām, 9.augustā, žurnālistus otrdien pēc valdības slēgtās sēdes informēja satiksmes ministrs Uldis Augulis.

Viņš stāstīja, ka valdība otrdien noklausīja konsultāciju firmas PricewaterhouseCoopers pārstāvjus, pārrunāja 25.jūlija airBaltic akcionāru sapulces norisi, kā arī sprieda par iespējamām turpmākām darbībām.

Augulis uzsvēra, ka ieguldījumu brokeru sabiedrībai Prudentia ar Satiksmes ministriju ir jāvērtē iespēja grozīt airBaltic akcionāru līgumu un statūtus, lai valsts iegūtu lielāku ietekmi lidsabiedrībā.

Saistītie raksti

Satiksmes ministrs atzina, ka airBaltic ir nepieciešami ieguldījumi, taču sīkāku infomāciju neatklāja, norādot, ka valdība gaida Prudentia piedāvātos risinājumus, kas būs pēc divām nedēļām.

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

Apstrīd 1,2 miljonu eiro vērto Salacgrīvas ostas zvejas kuģu piestātnes pārbūves iepirkumu

Iepirkumu uzraudzības birojs saņēmis personu apvienības TBJGC sūdzību par Salacgrīvas ostas pārvaldes iepirkuma rezultātiem, liecina paziņojums IUB mājaslapā. Konkursā uzvarējusi SIA Būvenergo A, kura piedāvāja piestātni pārbūvēt par...

Reklāma