Dienas Bizness

 • 28 trešdiena,
  septembris

  Sergejs, Svetlana, Lana

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8641

  USD: 1.1220

Ražošana

Valsts meža dienests brīdina par stirnām uz ceļiem  2

Valsts meža dienests brīdina un lūdz uzmanīties autovadītājus, jo pēdējās dienās uz auto brauktuvēm un to tuvumā novērota ļoti bieža stirnu parādīšanās, tādējādi izraisot daudz sadursmes.

Sakarā ar sniega segas veidošanos lielā Latvijas daļā auto ceļi tiek kaisīti ar īpašu maisījumu, kura sastāvā ir sāls. Līdz ar to novērota meža dzīvnieku, it īpaši stirnu, daudz biežāka parādīšanās uz brauktuves un tās tuvumā, tā radot papildus apstākļus satiksmes bīstamībai uz valsts autoceļiem.

Dzīvnieku biežā parādīšanās ceļa tuvumā saistīts ar viņu organisma nepieciešamību pēc sāls, ko tie cenšas iegūt, laizot uz asfalta seguma un ceļu apmales izbērto maisījumu vai dzerot ūdeni sāļajās peļķēs.

"Lūdzam autovadītājus šajā laikā, īpaši, izbraucot no pilsētām Ziemassvētku brīvdienās, būt piesardzīgiem un izvēlēties drošu braukšanas ātrumu," akcentē meža dienests.

Jaunākās ziņas kategorijā

FOTO: Bombardier Rīgā prezentē jauno CS300 lidmašīnu

FOTO: Bombardier Rīgā prezentē jauno CS300 lidmašīnu    2

Latvijas lidsabiedrība airBaltic vēl šogad no Kanādas uzņēmuma Bombardier saņems pirmās divas jaunās CS300 lidmašīnas, prezentējot jauno CS300 lidmašīnas modeli, šodien Rīgā sacīja Bombardier viceprezidents Robs Devārs. Pirmo jauno...

Reklāma