Dienas Bizness

 • 24 pirmdiena,
  oktobris

  Renāte, Modrīte, Mudrīte

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8932

  USD: 1.0886

Ražošana

Valsts prezidents par lielajiem iepirkumiem: tas izskatās naivi un noziedzīgi  2

Valdībai un Satiksmes ministrijai visi slepenie dokumenti saistībā ar vilcienu iepirkumu ir pieejami, tāpēc šīm iestādēm jānāk klajā ar skaidrojumiem, kāpēc konkurss ir izgāzies. Ja tas nenotiek, tad nav nekāda jēga, ka «viņi tur sēž».

Tā, komentējot izgāzušos vilcienu iepirkumu, LNT raidījumā 900 sekundes sacīja Valsts prezidents Andris Bērziņš.

«Protams, es nezinu nekādas detaļas šeit, bet pagājušo jau trīs gadi, un man personīgi liekas, ka tur jau pamatos tika ielikts kaut kas neloģisks, kad apkalpošana bija četras reizes dārgāka nekā pats iepirkums,» sacīja Bērziņš.

Saistītie raksti

Jautāts par to, kuram būtu jāuzņemas atbildība par vilcienu konkursa izgāšanos, prezidents sacīja, ka, pēc viņa skatījuma, «viss ticis veidots, lai atbildīgo nevarētu tik viegli atrast».

Bērziņš norādīja, ka turpmāk valdībai būtu jāizstrādā jauna sistēma, kā pārvaldīt šādus lielus konkursus, lai nebūtu tā, ka simtiem miljonu vērti iepirkumi ir trīs politiķu rokās.

Arī premjers Valdis Dombrovskis esot apsolījis izstrādāt jaunu sistēmu, kā kontrolēt lielos iepirkumus.

Jaunākās ziņas kategorijā

Latvija var pārņemt kravas uz Kaļiņingradu

Latvija var pārņemt kravas uz Kaļiņingradu  19

«Šodien ir iespēja iegūt Latvijas tranzīta koridoram papildu 9 milj. tonnu kravu – tās ir kravas, kas pašlaik caur Baltkrieviju un Lietuvu iet uz Kaļiņingradu,» saka Euro Rail Trans valdes loceklis un līdzīpašnieks Ainārs Šlesers...

Reklāma