Dienas Bizness

 • 26 svētdiena,
  februāris

  Evelīna, Aurēlija, Mētra

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8450

  USD: 1.0609

Ražošana

Var nopirkt Eiropas vilcienu biļetes

No 1. novembra tūrisma aģentūra Latvia Tours sadarbībā ar Deutsche Bahn piedāvā iegādāties biļetes braucieniem ar vilcieniem visā Eiropā. Piedāvājums aptver 40 Eiropas dzelzceļa kompāniju un 66 Vācijas transporta kompāniju apkalpotos maršrutus.


Latvia Tours un Deutsche Bahn noslēgtā līguma rezultātā klienti Latvijā varēs iegādāties biļetes uz Eiropā populāriem tālsatiksmes ātrvilcieniem, kā, piemēram, ICE-InterCityExpress (starppilsētu ekspresis), TGV-Train grande vitesse (ātrvilcieni Francijā ), ES -Eurostar (ātrvilcieni Itālijā), THA-Thalys (ātrvilcieni, kas savieno Parīzi, Ķelni, Briseli un Amsterdamu), CIS-Ciasalpino (šķērso kalnu maršrutus Itālijā un Šveicē), TLG-Talgo (ātrvilciens Spānijā), EST-EuroStar (Londona-Parīze- Londona), EU-EuroNight (nakts vilcieni Vācijā, Polijā, Austrijā, Itālijā, Ungārijā un Rumānijā), u.c., db.lv informēja Latvia Tours pārstāve Ilze Andžāne.


Klienti varēs izmantot atlaides ģimenēm ar bērniem, jauniešiem u.c., kā arī iegādāties atlaižu kartes, kas derīgas gadu - BahnCard 25, BahnCard 50, Mobility BahnCard 100, RailPlus. Izdevīgs piedāvājums ir Euro Domino - biļete neierobežotai ceļošanai no trīs līdz astoņām braucienu dienām viena mēneša laikā vienas valsts robežās un InterRail Pass, kas derīga ilgākam laika posmam vairākās valstīs.
Visos Latvia Tours birojos un aģentu ceļojumu birojos visā Latvijā vilcienu biļetes var iegādāties un uzreiz saņemt, ir iespējams rezervēt braucienam sēdvietas, guļvietas un kupejas.

Komentāri

Reklāma