Dienas Bizness

 • 22 svētdiena,
  janvāris

  Austris

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8660

  USD: 1.0632

Ražošana

Var nopirkt Eiropas vilcienu biļetes

No 1. novembra tūrisma aģentūra Latvia Tours sadarbībā ar Deutsche Bahn piedāvā iegādāties biļetes braucieniem ar vilcieniem visā Eiropā. Piedāvājums aptver 40 Eiropas dzelzceļa kompāniju un 66 Vācijas transporta kompāniju apkalpotos maršrutus.


Latvia Tours un Deutsche Bahn noslēgtā līguma rezultātā klienti Latvijā varēs iegādāties biļetes uz Eiropā populāriem tālsatiksmes ātrvilcieniem, kā, piemēram, ICE-InterCityExpress (starppilsētu ekspresis), TGV-Train grande vitesse (ātrvilcieni Francijā ), ES -Eurostar (ātrvilcieni Itālijā), THA-Thalys (ātrvilcieni, kas savieno Parīzi, Ķelni, Briseli un Amsterdamu), CIS-Ciasalpino (šķērso kalnu maršrutus Itālijā un Šveicē), TLG-Talgo (ātrvilciens Spānijā), EST-EuroStar (Londona-Parīze- Londona), EU-EuroNight (nakts vilcieni Vācijā, Polijā, Austrijā, Itālijā, Ungārijā un Rumānijā), u.c., db.lv informēja Latvia Tours pārstāve Ilze Andžāne.


Klienti varēs izmantot atlaides ģimenēm ar bērniem, jauniešiem u.c., kā arī iegādāties atlaižu kartes, kas derīgas gadu - BahnCard 25, BahnCard 50, Mobility BahnCard 100, RailPlus. Izdevīgs piedāvājums ir Euro Domino - biļete neierobežotai ceļošanai no trīs līdz astoņām braucienu dienām viena mēneša laikā vienas valsts robežās un InterRail Pass, kas derīga ilgākam laika posmam vairākās valstīs.
Visos Latvia Tours birojos un aģentu ceļojumu birojos visā Latvijā vilcienu biļetes var iegādāties un uzreiz saņemt, ir iespējams rezervēt braucienam sēdvietas, guļvietas un kupejas.

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

airBaltic plāno ieviest 10 papildu maršrutus

Latvijas lidsabiedrība airBaltic 2016. gadā pasažiera pārvadājuma skaitu palielināja par 10%  un 2017. gadā pieejamo biļešu skaitu plāno palielināt par 16%, tādējādi uzlabojot savienojumus ar Eiropu, Skandināviju, Krieviju, NVS un Tuvo...

Reklāma