Dienas Bizness

 • 23 svētdiena,
  oktobris

  Daina, Dainis, Dainida

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8932

  USD: 1.0886

Ražošana

Foto: LETA

VARAM ministrs: Rīdzinieku karšu strīds varētu nonākt arī tiesā  5

Gadījumā, ja Rīgas dome neatkāpsies no idejas par Rīdznieka karšu ieviešanu un sabiedriskā transporta cenu diferencēšanu Rīgā deklarētajiem un «lauciniekiem», šis strīds varētu tikt šķirts tiesā, jaunais vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Einārs Cilinskis (VL-TB/LNNK) pauda LNT raidījumā 900 sekundes.

Gadījumā, ja tiesas lēmums būs labvēlīgs Rīgas pilsētas vadībai, būs jāveic izmaiņas likumā par pašvaldībām vai jāpieņem speciāls likums par Rīgu kā galvaspilsētu, nosakot tai īpašas prasības, teica E. Cilinskis.

Saistītie raksti

Jau rakstīts, ka Latvijas galvaspilsētā Rīgā paredzēts ieviest diferencētu tarifu braukšanai Rīgas satiksme sabiedriskajā transportā. Plānots, ka no 1. marta līdzšinējo 0,71 eiro (50 santīmu) vietā pilna biļetes cena būs 1,20 eiro (84 santīmi), kas, pēc Rīgas satiksmes aprēķiniem, atbilstot viena brauciena pašizmaksai. Iecerēts, ka pasažieriem, kuri dzīvesvietu deklarējuši Rīgā un izmanto par Rīdzinieka karti pārdēvēto personalizēto e-talonu, tiks nodrošināta 50% atlaide, tādējādi viņi cenu kāpumu nejutīšot.

Jaunākās ziņas kategorijā

Lidostas Rīga valdes priekšsēdētāja amatā apstiprina Armandu Jurjevu  2

Satiksmes ministrija kā VAS Starptautiskā lidosta Rīga akcionāra pārstāvis ir devusi piekrišanu padomes lēmumam par lidostas valdes priekšsēdētāja un valdes locekļu ievēlēšanu, informē ministrijas pārstāvji.  Atbilstoš...

Reklāma