Dienas Bizness

 • 25 otrdiena,
  aprīlis

  Līksma, Bārbala

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8483

  USD: 1.0848

Ekonomika

Varēs aplūkot ASV Gaisa spēku lidmašīnas

30.jūnijā starptautiskajā lidostā Rīga no plkst. 14.00 līdz 16.00 pilsētas iedzīvotāji un viesi tiek aicināti aplūkot divas ASV Gaisa spēku F-16 iznīcinātāj lidmašīnas un vienu kravas lidmašīnu C-130, kuras Latvijā ieradīsies no ASV Gaisa spēku 31. iznīcinātāju eskadriļas Aviano, Itālijā, Db.lv informēja NBS komandiera personīgā štāba Preses un informācijas daļas priekšnieks Uldis Davidovs.

Pasākumu, kuru organizē ASV vēstniecība Latvijā sadarbībā ar Latvijas Aizsardzības ministriju, atklās ASV vēstniece Ketrīna Toda Beilija (Catherine Todd Bailey) un Nacionālo bruņoto spēku komandieris brigādes ģenerālis Juris Maklakovs.

Savukārt 1.jūlijā ap plkst. 16.45 pilsētas iedzīvotājiem un viesiem būs iespēja vērot minēto lidmašīnu lidojumu pāri Jūrmalas pludmalei un Daugavai Rīgā.

 

 

 

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

Uzsākti pirmie čarterlidojumi ar Bombardier CS300

Uzsākti pirmie čarterlidojumi ar Bombardier CS300

Latvijas lidsabiedrība airBaltic kopā ar tūroperatoru Tez Tour Latvija uzsāk pasaulē pirmos čarterlidojumus ar Bombardier CS300 lidmašīnu, informē aviosabiedrībā. Vasaras sezonā čarterlidojumi savienos Rīgu ar Antāliju, Heraklionu,...

Reklāma