Dienas Bizness

 • 27 otrdiena,
  septembris

  Ādolfs, Ilgonis

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8709

  USD: 1.1262

Ražošana

Varēs aplūkot ASV Gaisa spēku lidmašīnas

30.jūnijā starptautiskajā lidostā Rīga no plkst. 14.00 līdz 16.00 pilsētas iedzīvotāji un viesi tiek aicināti aplūkot divas ASV Gaisa spēku F-16 iznīcinātāj lidmašīnas un vienu kravas lidmašīnu C-130, kuras Latvijā ieradīsies no ASV Gaisa spēku 31. iznīcinātāju eskadriļas Aviano, Itālijā, Db.lv informēja NBS komandiera personīgā štāba Preses un informācijas daļas priekšnieks Uldis Davidovs.

Pasākumu, kuru organizē ASV vēstniecība Latvijā sadarbībā ar Latvijas Aizsardzības ministriju, atklās ASV vēstniece Ketrīna Toda Beilija (Catherine Todd Bailey) un Nacionālo bruņoto spēku komandieris brigādes ģenerālis Juris Maklakovs.

Savukārt 1.jūlijā ap plkst. 16.45 pilsētas iedzīvotājiem un viesiem būs iespēja vērot minēto lidmašīnu lidojumu pāri Jūrmalas pludmalei un Daugavai Rīgā.

 

 

 

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

Apzināti paredz nepietiekamu finansējumu pakalpojumu apmaksai Pasažieru vilcienam  1

Pēdējos gados par regulāru kļuvusi prakse, ka Satiksmes ministrija (SM) prasa Ministru kabinetam (MK) piešķirt dotācijas pasažieru pārvadājumiem no līdzekļiem neparedzētiem gadījumiem, kaut gan nepieciešamie tēriņi bijuši pat ļoti...

Reklāma