Dienas Bizness

 • 20 ceturtdiena,
  oktobris

  Leonīds, Leonīda

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8957

  USD: 1.0980

Ražošana

Varēs nopirkt biļetes uz vilcienu ar SMS palīdzību  1

Biļetes uz vilcienu varēs iegādāties ar SMS palīdzību.


Norēķinu sistēma Mobilly piedāvā vilcienu pasažieriem vairākos aktīvos maršrutos iegādāties biļetes ar SMS starpniecību.

Mobilly šādu sistēmu nodrošinās no 28. jūlija aktīvākajos Pasažieru Vilciena maršrutos.  Braucienam no Rīgas uz jebkuru staciju virzienā TUKUMS II, SKULTE, JELGAVA, AIZKRAUKLE, un arī atpakaļceļam Mobilly klienti turpmāk var iegādāties biļetes, nestāvot rindās, nemeklējot sīknaudu, nekavējot vilcienu un nepārmaksājot par biļetes cenu.

«Ir vasara, kad daudzi cilvēki no Rīgas dodas tuvāk pie dabas, baudīt brīvdienas pie ūdens, un savos laukos, braucienam izvēloties vilcienu. Lai atvieglotu viņu nokļūšanu galapunktā un mājās, lieki netērējot savu dārgo laiku un veltot to domai par pašu atpūtu, sadarbībā ar A/S Pasažieru vilciens uzņēmums Mobilly piedāvā jauno pakalpojumu,» saka Mobilly valdes priekšsēdētājs Kārlis Andersons.

A/s Pasažieru vilciens Pasažieru pārvadājumu departamenta vadītājs Ivars Zaļais ir pārliecināts, ka šis pakalpojums atvieglos bilešu pirkšanu tiem mūsu pasažieriem, kuri uz vilcienu dodas pēdējā brīdī un
nepaspēj biļeti iegādāties biļešu kasē.

Jaunākās ziņas kategorijā

Papildināta ar foto - No Ķīnas uz Rīgu izbraucis testa konteinervilciens

Papildināta ar foto - No Ķīnas uz Rīgu izbraucis testa konteinervilciens  5

Satiksmes ministrs Uldis Augulis ceturtdien, 20.oktobrī, kopā ar VAS Latvijas dzelzceļš un Ķīnas dzelzceļa Šanhajas nodaļas Kustības un pārvadājumu direktora vietnieku Liu Džiangu Tangu, Jivu pilsētas CPC ģeneralsekretāru...

Reklāma