Dienas Bizness

 • 29 trešdiena,
  marts

  Aldonis, Agija

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8646

  USD: 1.0859

Ekonomika

Varēs nopirkt biļetes uz vilcienu ar SMS palīdzību  1

Biļetes uz vilcienu varēs iegādāties ar SMS palīdzību.


Norēķinu sistēma Mobilly piedāvā vilcienu pasažieriem vairākos aktīvos maršrutos iegādāties biļetes ar SMS starpniecību.

Mobilly šādu sistēmu nodrošinās no 28. jūlija aktīvākajos Pasažieru Vilciena maršrutos.  Braucienam no Rīgas uz jebkuru staciju virzienā TUKUMS II, SKULTE, JELGAVA, AIZKRAUKLE, un arī atpakaļceļam Mobilly klienti turpmāk var iegādāties biļetes, nestāvot rindās, nemeklējot sīknaudu, nekavējot vilcienu un nepārmaksājot par biļetes cenu.

«Ir vasara, kad daudzi cilvēki no Rīgas dodas tuvāk pie dabas, baudīt brīvdienas pie ūdens, un savos laukos, braucienam izvēloties vilcienu. Lai atvieglotu viņu nokļūšanu galapunktā un mājās, lieki netērējot savu dārgo laiku un veltot to domai par pašu atpūtu, sadarbībā ar A/S Pasažieru vilciens uzņēmums Mobilly piedāvā jauno pakalpojumu,» saka Mobilly valdes priekšsēdētājs Kārlis Andersons.

A/s Pasažieru vilciens Pasažieru pārvadājumu departamenta vadītājs Ivars Zaļais ir pārliecināts, ka šis pakalpojums atvieglos bilešu pirkšanu tiem mūsu pasažieriem, kuri uz vilcienu dodas pēdējā brīdī un
nepaspēj biļeti iegādāties biļešu kasē.

Jaunākās ziņas kategorijā

Peru aizdegusies lidmašīna ar 141 cilvēku

Otrdien pēc avārijas nosēšanās Peru vidienes pilsētā Hauhā aizdegusies lidmašīna, kurā atradies 141 cilvēks, vēsta vietējie mediji. Negadījumā neviens cilvēks nav gājis bojā, tā kā pasažieri paspējuši laicīgi pamest lidmašīnu Boeing...

Reklāma