Dienas Bizness

 • 23 svētdiena,
  oktobris

  Daina, Dainis, Dainida

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8932

  USD: 1.0886

Ražošana

Veiktas izmaiņas Latvijas autoceļu uzturētājs vadībā

Turpmāk AS Latvijas autoceļu uzturētājs valdes priekšsēdētājs būs Aivars Siliņš.

Šādu lēmumu pieņēmusi valsts kapitālsabiedrības akcionāra sapulce. Līdzšinējais vadītājs Vigo Legzdiņš pēc paša vēlēšanās nolēmis pārtraukt savu darbu valsts uzņēmumā. Tā vadībā viņš bija kopš 2006. gada.

Saistītie raksti

A.Siliņš Rīgas Tehniskajā universitātē ieguvis inženierzinātņu izglītību, skolojies arī Maskavā, iegūstot ārējo ekonomisko sakaru speciālista kvalifikāciju. Līdz šim strādājis vairākos vadošos amatos - bijis SIA LDz Infrastruktūra valdes priekšsēdētājs un rīkotājdirektors, vairāk kā desmit gadus vadījis SIA BTS un darbojies citos vadošos amatos.

Jaunieceltā valdes priekšsēdētāja pilnvaras ir spēkā no šā gada 6. jūnija. Šis ir viens no daudzajiem Satiksmes ministrijas pakļautībā esošajiem uzņēmumiem, kuru valdēs pēc Ulda Auguļa (ZZS) stāšanās satiksmes ministra amatā veiktas pārmaiņas.
 

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

Lidostas Rīga valdes priekšsēdētāja amatā apstiprina Armandu Jurjevu  2

Satiksmes ministrija kā VAS Starptautiskā lidosta Rīga akcionāra pārstāvis ir devusi piekrišanu padomes lēmumam par lidostas valdes priekšsēdētāja un valdes locekļu ievēlēšanu, informē ministrijas pārstāvji.  Atbilstoš...

Reklāma