No šā gada 16. novembra saistībā ar ziemas sezonas sākšanos divu nakts satiksmes maršrutu sarakstos no mikrorajoniem tiks veiktas izmaiņas. Izmaiņas skars maršrutus N2 (Centrs – Sarkandaugava – Vecmīlgrāvis) un N 3 (Centrs – Bolderāja), informē uzņēmums Rīgas satiksme.

Izmaiņas ir nepieciešamas, jo nelabvēlīgu laika apstākļu dēļ maršrutu veikšanai ir nepieciešams papildus laiks. Vienlaikus jānorāda, ka no pilsētas centra autobusi aties tāpat kā līdz šim – «apaļās» stundās. No mikrorajoniem (Vecmīlgrāvja un Bolderājas) uz pilsētas centru autobusi aties plkst. 00:45; 01:45; 02:45; 03:45; 04:45.

Rīgas satiksme arī atgādina, ka naktīs no piektdienas uz sestdienu un naktīs no sestdienas uz svētdienu uzņēmums nodrošina nakts satiksmi 9 autobusu maršrutos. Galapunkts pilsētas centrā nakts satiksmes autobusu maršrutiem ir pieturvieta Stacijas laukums/Centrālā stacija. Ikdienā maršrutus apkalpo dzeltenie midibusi.

Visi autobusi no pilsētas centra atiet vienlaicīgi apaļās stundās. Atiešanas laiki no galapunkta ir izvēlēti tā, lai pasažieriem vieglāk būtu orientēties kustības sarakstā. Visu nakts maršrutu autobusi no galapunkta Stacijas laukums/Centrālā stacija atiet vienlaicīgi – plkst. 24:00; 01:00; 02:00; 03:00; 04:00; 05:00. No mikrorajoniem uz pilsētas centru autobusi atiet «pusapaļās» stundās – plkst. 00:30; 01:30; 02:30; 03:30; 04:30, atsevišķiem maršrutiem ir atiešanas laiks uz pilsētas centru arī plkst. 5:30. Kā jau iepriekš tika norādīts, ziemas sezonas laikā maršrutos N2 (Centrs – Sarkandaugava – Vecmīlgrāvis) un N3. (Centrs – Bolderāja) sarežģīto braukšanas apstākļu dēļ no Vecmīlgrāvja un Bolderājas atiešanas laiki tiks mainīti.

Atiešanas laiki starp galapunktiem ir aptuveni – tie ir atkarīgi no pasažieru plūsmas. Kustības saraksti ir pieejami uzņēmuma Rīgas satiksme interneta vietnē un attiecīgo maršrutu galapunktos.

Brauciena maksa visiem pasažieriem ir Ls 1.00, un biļeti iespējams iegādāties tikai pie transporta līdzekļa vadītāja. Nakts reisi ietilpst komercpārvadājumu grupā, tādēļ tiem netiek piemērota parastā sabiedriskā transporta pārvadājumu maksa, nedz arī kādi braukšanas maksas atvieglojumi, izņemot tās personas, kurām tiesības izmantot sabiedrisko transportu bez maksas ir paredzētas Invaliditātes likumā.

Autobusu vadītāji pēc pasažieru pieprasījuma apstājas tikai sabiedriskā transporta pieturvietās, lai uzņemtu/izlaistu pasažierus. Iekāpšana/ izkāpšana attiecīgajos maršrutos tiek organizēta tikai pa priekšējām durvīm (izņēmuma gadījumi – pasažieri ratiņkrēslos, māmiņas ar bērnu ratiem u.c.).

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Karikatūra