Dienas Bizness

 • 22 svētdiena,
  janvāris

  Austris

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8660

  USD: 1.0632

Ražošana

Vēlas izbeigt kriminālprocesu par Kodola nāvi

Valsts policija ir sagatavojusi lēmumu par kriminālprocesa izbeigšanu saistībā ar AS Latvijas Kuģniecības (LK) padomes īpaši pilnvarotā pārstāvja Venta Kodola nāvi šā gada martā.

Šobrīd lēmums ir aizsūtīts uz prokuratūru saskaņošanai, DB informēja VP pārstāve Linda Neimane – Zobena. Izbeigt procesu esot prokuratūras iniciatīva, bet sīkāki komentāri netiek sniegti.

Saistītie raksti

DB jau vēstīja, ka LK pilnvarotais pārstāvis liela mēroga krāpšanas krimināllietas izmeklēšanā V.Kodols gāja bojā mīklainos apstākļos. Viņš tika atrasts kādas daudzstāvu mājas Dignāju ielā kāpņu telpā. Viņš bija nokritis no mājas piektā stāva.

V.Kodola pamatpienākumi bija LK interešu pārstāvība kriminālprocesā par vairāku desmitu miljonu ASV dolāru izkrāpšanu no uzņēmuma 2003.–2005.gadā un tiesvedības nodrošināšana no LK piederošo vientipa kuģa kompāniju puses par zaudējumu piedziņu Apvienotajā Karalistē, informēja Kuģniecība.

Pēc LK sniegtās informācijas, kriminālprocesā aizdomās turamo statuss šajā krāpšanas lietā pašlaik piemērots vairākiem bijušajiem LK atbildīgajiem darbiniekiem - Valērijam Godunovam, Oļegam Stepanovam, Alvim Akmenim un Aivaram Enkuzenam.
 

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

airBaltic plāno ieviest 10 papildu maršrutus

Latvijas lidsabiedrība airBaltic 2016. gadā pasažiera pārvadājuma skaitu palielināja par 10%  un 2017. gadā pieejamo biļešu skaitu plāno palielināt par 16%, tādējādi uzlabojot savienojumus ar Eiropu, Skandināviju, Krieviju, NVS un Tuvo...

Reklāma