Dienas Bizness

 • 25 otrdiena,
  aprīlis

  Līksma, Bārbala

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8483

  USD: 1.0848

Ekonomika

Vēlēšanu komisija: bezceļnieks mums ir īstais auto  20

Ņemot vērā lasītāju izrādīto interesi par to, kādēļ Centrālajai vēlēšanu komisijai - vienīgajai no valsts pārvaldes institūcijām - nepieciešama bezceļa tipa automašīna VolvoXC70, Db.lv sazinājās ar šo institūciju, lai noskaidrotu pamatojumu šādas automašīnas izvēlei.  

Saskaņā ar Centrālās vēlēšanu komisijas Informācijas nodaļas vadītājas Kristīnes Bērziņas sniegto informāciju Centrālā vēlēšanu komisija 2006.gadā izvēlējās VolvoXC70 modeļa automašīnu, jo arī iepriekšējā komisijas automašīna bija tieši šāda: "Uzskatījām, ka šīs markas automašīna ir sevi pierādījusi kā piemērotu Centrālās vēlēšanu komisijas vajadzībām, kas ir izbraukumi pa Latviju vēlēšanu un tautas nobalsošanas sagatavošanas laikā.

Papildus šīs markas automašīna ir piemērota nelielu poligrāfijas materiālu kravu pārvadāšanai un šādas vajadzības nav retums vēlēšanu un tautas nobalsošanas sagatavošanas laikā. Vienlaikus automašīna ir piemērota ikdienas vajadzībām. Tādēļ Centrālajai vēlēšanu komisijai, izvēloties automašīnu, būtisks bija tās universālais pielietojums."

Atbildot uz jautājumu: "Kas patlaban pārvietojas ar šo automašīnu?", Kristīne Bērziņa paskaidroja: "Automašīna Volvo XC70 ir Centrālās vēlēšanu komisijas priekšsēdētāja pārraudzībā un lietošanā. Nepieciešamības gadījumā to izmanto arī Centrālās vēlēšanu komisijas struktūrvienības."

Saskaņā ar http://www.musamotors.lv/lv/showroom/XC70/ atrodamo informāciju "Volvo XC70 aprīkots ar elektroniski kontrolētu visu riteņu piedziņu un pieccilindru turbodzinēju ar 210 zs jaudu vai arī turbodīzeli ar 185 zs". Cena sākot no 39 117 EUR.

 

Jaunākās ziņas kategorijā

Uzsākti pirmie čarterlidojumi ar Bombardier CS300

Uzsākti pirmie čarterlidojumi ar Bombardier CS300

Latvijas lidsabiedrība airBaltic kopā ar tūroperatoru Tez Tour Latvija uzsāk pasaulē pirmos čarterlidojumus ar Bombardier CS300 lidmašīnu, informē aviosabiedrībā. Vasaras sezonā čarterlidojumi savienos Rīgu ar Antāliju, Heraklionu,...

Reklāma