Dienas Bizness

 • 28 piektdiena,
  oktobris

  Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8916

  USD: 1.0927

Ražošana

Ventamonjaks pārkrāvis par trešdaļu vairāk amonjaka kravu

Kravu iekraušanas un izkraušanas a/s Ventamonjaks 2012. gadā palielinājusi pārkrauto amonjaka kravu apjomu par 105,4 tūkst. tonnu jeb 32,9%, vēsta Lursoft dati.

Uzņēmuma apgrozījums pagājušajā gadā audzis par 11,7% un sasniedza 2,9 milj. Ls, savukārt peļņa veidoja 5,4 tūkst. Ls iepretim 63,5 tūkst. Ls zaudējumiem, kas uzņēmumam radās 2011. gadā.

Pērn uzņēmums pabeidza amonjaka izkraušanas no tankkuģiem projekta realizāciju, kas ļāva ievest amonjaku ne tikai ar dzelzceļa cisternām, bet arī ar tankkuģiem, norāda uzņēmuma vadība.

A/s Ventamonjaks izveidota 1994. gada februārī, uzņēmuma valdē darbojas valdes priekšsēdētājs Arnis Janvars un valdes locekļi Svetlana Kopirina un Jons Višņausks. Kompānijas pamatkapitāls ir 3,6 milj. Ls, un uzņēmumā strādā vidēji 13 darbinieki.

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

Latvijas dzelzceļš izveido eksperimentālu risinājumu drošības paaugstināšanai

Latvijas dzelzceļš izveido eksperimentālu risinājumu drošības paaugstināšanai  4

VAS Latvijas dzelzceļš (LDz) Siguldā izveidojis pirmo regulējamo gājēju pāreju pār sliežu ceļiem Latvijā, kas aprīkota ar luksoforu un skaņas signālu. Edvīns Bērziņš, LDz prezidents, skaidro: «Šā gada laikā esam apzinājuši visas gājēju...

Reklāma