Dienas Bizness

 • 29 sestdiena,
  aprīlis

  Vilnis, Raimonds, Laine

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8447

  USD: 1.0930

Ekonomika

Ritvars Skuja, Dienas Mediji

Ventspils nafta gatavojas apvienoties ar tās akcionāru  5

Holdingkompānija Ventspils nafta (VN) gatavojas apvienoties ar tās 49,5% akciju īpašnieku starptautiskās korporācijas Vitol Group meitassabiedrību Euromin Holdings (Cyprus) Limited (Euromin).

Kompānijas sagatavojušas un iesniegušas apvienošanās paziņojumu Latvijas Konkurences padomei, liecina paziņojums Rīgas biržai.

 

Apvienošanās paziņojuma iesniegšana ir saistīta ar VN pārvaldes institūcijas locekļu vairākuma ievēlēšanas iespēju, kas ir izšķirošas ietekmes iegūšanas pazīme saskaņā ar Konkurences likumu.

 

2010.gada 7.jūlija VN akcionāru sapulcē notika padomes vēlēšanas un vairākumu no ievēlētajiem VN padomes locekļiem izveidoja Euromin nominētie kandidāti.

 

VN akcionāru sapulces laikā tika ievēlēti Euromin, Latvijas naftas tranzīta un četru akcionāru grupas, kas sastāv no Global Oil Services Limited, Avenue Emerging Markets Fund Ltd, Del Piero Financial Corp. un Reval Investments - izvirzītie pārstāvji.

 

Ventspils naftas padomē strādā Vladimirs Egers, Mihails Dvoraks, Džaveds Ahmeds (Javed Ahmed), Rubils Jilmazs (Rubil Yilmaz), Marks Vērs (Mark Ware), Kristofs Teofanis Matsaks (Christophe Theophanis Matsacos), Oļegs Stepanovs, Edgars Jansons, Rudolfs Meroni (Rudolf Meroni), Maikls Hasons (Michael Hason) un Deivids Aleksandrs Šlafs (David Alexander Schlaff).

 

Saistītie raksti

Jaunākās ziņas kategorijā

LDz vadītājs: Jāveido visu ceļu, arī dzelzceļa fonds

LDz vadītājs: Jāveido visu ceļu, arī dzelzceļa fonds  18

Viena no iespējām, kā mazināt akcīzes nodokļa celšanas negatīvo ietekmi uz Latvijas konkurētspēju, ir atjaunot ceļu fondu - nevis tikai autoceļu, bet kā ceļu fondu, jo ceļš ir ceļš – vienalga, vai tas ir dzelzceļš, vai autoceļš. Tas būtu...

Reklāma