Dienas Bizness

 • 24 piektdiena,
  februāris

  Diāna, Dina, Dins

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8463

  USD: 1.0573

Ražošana

Ventspils nafta termināls saņēmis dīzeļdegvielu caur trubu

A/s Ventspils nafta 100 % piederošā sabiedrība SIA Ventspils nafta termināls ir saņēmusi pirmās dīzeļdegvielas kravas, kas uzņēmumam piegādāti pa naftas produktu cauruļvadu, Db.lv informēja a/s Ventspils nafta preses sekretāre Gundega Vārpa.

Pirmais tankkuģis ar dīzeļdegvielas kravu gandrīz 50 000 tonnu apjomā tika piekrauts 6. janvārī, un patlaban tiek krauts jau otrais tankkuģis.

Plānots, ka šajā tiks iekrauti vairāk nekā 55 000 tonnu pa cauruļvadu piegādātās dīzeļdegvielas. Viens no tankkuģiem bija a/s Latvijas kuģniecība jaunuzbūvētais tankkuģis Puze, kuru, atbilstoši savām vajadzībām, ir nofraktējis kravas īpašnieks.

SIA Ventspils nafta termināls ir a/s Ventspils nafta koncerna sabiedrība, kas nodrošina tranzīta pakalpojumus – naftas un dīzeļdegvielas pieņemšanu no cauruļvadiem, naftas, dīzeļdegvielas, autobenzīna un citu naftas produktu kravu pieņemšanu no dzelzceļa un no jūras, to uzglabāšanu un pārkraušanu.

SIA Ventspils nafta termināls ir lielākais šāds uzņēmums reģionā, tā naftas un naftas produktu uzglabāšanas rezervuāru parks sasniedz 1,2 miljonu m3, un tam nav analoga starp līdzīgiem uzņēmumiem tuvākajās valstīs.

Komentāri

Reklāma