No nākamā gada janvāra Ventspils pilsēta varētu pārņemt vairākus Ventspils novada pasažieru pārvadājumus.

Ventspils pilsētas dome 23.septembrī skatīs jautājumu par Ventspils novada pasažieru pārvadāšanas maršrutu Ventspils – Piltene un Ventspils – Priekšpiltene pārņemšanu.

Kurzemes plānošanas reģiona administrācija ir vērsusies Ventspils pilsētas domē ar lūgumu atbalstīt pasažieru pārvadājumu maršruta tīkla optimizāciju Ventspils novadā. Lūguma pamatā ir aptuveni 200 PIltenes iedzīvotāju parakstīta vēstule, ar ko viņi vērsušies pie Kurzemes plānošanas reģiona vadības, paužot neapmierinātību par reisu dublēšanos maršrutā Ventspils – Piltene, kā arī par apkalpošanas kvalitāti.

Kurzemes plānošanas reģiona Sabiedriskā transporta nodaļa ir izanalizējusi esošo situāciju un nolemts, ka, sākot no 2012.gada 1.janvāra, maršruti Ventspils – Piltene un Ventspils – Priekšpiltene tiek nodoti Ventspils pilsētas domes pārziņā. Ventspils dome par to lems 23.septembrī.

Ar argumentu par pārvadājumu kvalitāti un nepieciešamību taupīt valsts naudu Ventspils dome izteikusi gatavību pārņemt vēl trīs maršrutus novadā - uz Zirām, Anci un Liepeni.

Patlaban pārvadājumus Piltenes maršrutos veic  SIA Firma M&D, kurai nesen mainījušies īpašnieki, Db.lv noskaidroja Ventspils domē.

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Karikatūra