Dienas Bizness

 • 24 piektdiena,
  februāris

  Diāna, Dina, Dins

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8463

  USD: 1.0573

Ražošana

Ventspils uzsāk prāmju TransRussiaExpress apkalpošanu  1

Ventspils ostā pirmo reizi pienāks kravu – pasažieru prāmis, kurš strādā regulārā TransRussiaExpress (TRE) līnijā.

TransRussiaExpress prāmji, kuri pieder Finnlines/Grimaldi grupai, 13 gadus kursē starp Lībeku un Sanktpēterburgu. Sākot ar 30.jūliju, tie piestās Ventspils ostā ar periodiskumu četras reizes nedēļā.

Kravu – pasažieru prāmji TransRussia un TransEurope, kuri strādā TransRussiaExpress kuģu līnijā, uz doto brīdi ir lielākie šī tipa prāmji, kuri jebkad ir kursējuši starp Baltijas valstīm, informēja TRE aģents Latvijā, SIA Silver Star Agencies valdes loceklis Klauss Olsens.

Katra prāmja garums ir 3,2 tūkst. lineāri metri 250 kravas automobiļu un 124 pasažieru pārvadāšanai katrā reisā. Prāmji var pārvadāt arī ģenerālās kravas: zāģmateriālus, konteinerus un vieglos automobiļus. Bez tam prāmjos ir ērtas kajītes un atpūtas istabas pasažieriem.

Abi prāmji Ventspilī piestās terminālā – Noord Natie Ventspils termināls (NNVT). Bez kravas mašīnām un treileriem, NNVT var apstrādāt kravas kā konteineros, tā arī dzelzceļa vagonos.

NNVT termināla jaudu apvienošana ar TransRussiaExpress kravu – pasažieru prāmju līnijas iespējām ir jauns virziens tranzīta kravu plūsmas piesaistīšanai no/uz Baltijas valstīm un Krievijas Vācijas virzienā.

Saistītie raksti

Reklāma