Dienas Bizness

 • 26 trešdiena,
  aprīlis

  Alīna, Sandris, Rūsiņš

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8493

  USD: 1.0891

Ekonomika

Vilcienu kustības vadības sistēmas modernizācijai piešķirs 7,66 miljonus latu

No valsts budžeta rezerves fonda tiks piešķirts 7,66 miljonus latu liels līdzfinansējums vilcienu kustības vadības sistēmas modernizācijas projektam, informēja Satiksmes ministrijas pārstāvji.

To paredz otrdien valdībā apstiprinātais rīkojuma projekts.

Projekta kopējās izmaksas ir 92,98 miljoni eiro, no tiem Kohēzijas fonda līdzfinansējums ir 67,46 miljoni eiro, bet 22,49 miljoni eiro – valsts budžeta dotācija.

Pērn ekonomiskās krīzes iespaidā valsts samazināja savu līdzdalību projekta realizācijā par 7,66 milj. latu. Taču, lai nodrošinātu projekta pabeigšanu un iepriekš plānoto saistību izpildi, valdība atbalstījusi dotāciju piešķiršanu samazinātās daļas – 7,66 miljonu latu apmērā.

Projekts tika atbalstīts 2001. gadā, taču to pilnībā pabeigt plānots 2011. gadā. Tā laikā paredzēta esošo signālu un pārmiju centralizācijas sistēmu nomaiņa ar mikroprocesoru sistēmu, jaunu signālu ierīkošana stacijās un uz galvenajām līnijām, jaunu sliežu ķēžu ierīkošana, augstsprieguma elektroapgādes līniju atjaunošana, kā arī daudzi citi darbi, kas uzlabos vilcienu kustības drošību un paaugstinās Latvijas Austrumu – Rietumu dzelzceļa koridora kapacitāti.

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

LSC Shipmanagement flotei pievienojas līdz šim lielākais tankeris

LSC Shipmanagement flotei pievienojas līdz šim lielākais tankeris  1

Dienvidkorejā AS Latvijas kuģniecība meitas uzņēmums SIA LSC Shipmanagement (LSCSM) papildinājis savu pilnā tehniskajā pārraudzībā esošo floti ar jaunu kuģi Elandra Eagle, informē LSCSM. Jaunais tankeris Elandra Eagle ir paredzēts naftas...

Reklāma