Dienas Bizness

 • 21 otrdiena,
  februāris

  Eleonora, Ariadne

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8515

  USD: 1.0616

Ražošana

Vilks Rīgas brīvostas valdē atlūgumu iesniegušā Škapara vietā virza Baibu Bāni

Finanšu ministrs Andris Vilks darbam Rīgas brīvostas valdē kā savu pārstāvi virzīs Finanšu ministrijas (FM) valsts sekretāres vietnieci budžeta jautājumos Baibu Bāni.

Jau rakstīts, ka līdzšinējais FM pārstāvis Rīgas brīvostas valdē Ēriks Škapars pagājušās nedēļas beigās iesniedza atlūgumu. Valdība Ē. Škaparu Rīgas brīvostas valdē apstiprināja 2009. gada jūlijā.

Virzot Rīgas brīvostas valdē B. Bāni, A. Vilks norāda, ka «šajos gados, strādājot valsts pārvaldē, viņa sevi ir pierādījusi kā augsti kompetentu un atbildīgu amatpersonu, tāpēc viņas plašā darba pieredze un profesionālās zināšanas finanšu jomā būs nozīmīgs ieguldījums veiksmīgākai Rīgas ostas attīstībai».

B. Bāne kopš 2009. gada strādā par Finanšu ministrijas valsts sekretāres vietnieci budžeta jautājumos. No 2007. līdz 2009. gadam viņa bija Reģionālās attīstības un pašvaldību lietu  ministrijas valsts sekretāra vietniece finanšu vadības jomā, no 2003. līdz 2007. gadam strādāja Zemkopības ministrijā par valsts sekretāra vietnieci, tāpat  ilgstoši Zemkopības ministrijā bija Budžeta un finanšu vadības departamenta direktore.

B. Bāne Latvijas Universitātes Ekonomikas un vadības fakultātē  ir ieguvusi maģistra grādu sabiedrības vadībā, kā arī ekonomista kvalifikāciju.

Saistītie raksti

Komentāri

Reklāma