Dienas Bizness

 • 1 pirmdiena,
  maijs

  Ziedonis

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8447

  USD: 1.0930

Ekonomika

Visiecienītākais autobusu maršruts Baltijā - no Rīgas uz Tallinu  1

Pateicoties tūrisma attīstībai starp Baltijas valstīm, pasažieru pārvadājumu uzņēmums Lux Express šā gada pirmajos deviņos mēnešos pārvadājis par 50,5 tūkstošiem jeb 18% pasažieru vairāk nekā pērn.

Tādejādi kopējais pārvadāto pasažieru skaits šajā laika periodā sasniedzis 334 tūkstošus, informē Lux Express pārstāvji. Visaktīvāk Baltijas valstu iedzīvotāji ceļojuši maršrutā Rīga – Tallina. Redzot pieprasījumu, Lux Express šī gada rudenī veicis lielākās investīcijas uzņēmuma vēsturē, ieguldot 1,36 miljonus latu vairāku jaunu autobusu iegādei.
Lux Express apgrozījums no pasažieru pārvadājumiem šā gada pirmajos deviņos mēnešos palielinājies par 14%, sasniedzot 5,32 miljonus eiro. Savukārt šā gada trešajā ceturksnī apgrozījums bija 2,38 miljoni eiro, kas ir par 13% vairāk nekā pērn.

Vērtējot ceļotāju izvēlētos galamērķus šā gada deviņos mēnešos, vislielākais procentuālais pieaugums pret iepriekšējo gadu bija vērojams maršrutā Rīga-Kaļingrada – 45%, tam seko maršruts Rīga-Sanktpēterburga – 35%, savukārt maršrutā Rīga-Tallina kopējais pārvadāto pasažieru skaits palielinājās par 22%.
 

Jaunākās ziņas kategorijā

LDz vadītājs: Jāveido visu ceļu, arī dzelzceļa fonds

LDz vadītājs: Jāveido visu ceļu, arī dzelzceļa fonds  19

Viena no iespējām, kā mazināt akcīzes nodokļa celšanas negatīvo ietekmi uz Latvijas konkurētspēju, ir atjaunot ceļu fondu - nevis tikai autoceļu, bet kā ceļu fondu, jo ceļš ir ceļš – vienalga, vai tas ir dzelzceļš, vai autoceļš. Tas būtu...

Reklāma