Par fotoradaru piegādi un uzraudzīšanu atbildīgajā uzņēmuma a/s Vitronic Baltica vadībā notikušas izmaiņas, tās valdi pametot līdzšinējam valdes loceklim un uzņēmuma vairākuma akcionāram Ērikam Teilānam un viņa vietā stājoties Sergejam Borisovam, kas līdz šim pildīja uzņēmuma padomes locekļa amata pienākumus, liecina informācija laikraksts Latvijas Vēstnesis.

Ē. Teilāns, kam saskaņā ar Lursoft datiem pieder 96,43% a/s Vitronic Baltica daļu, turpmāk darbosies uzņēmuma padomes priekšsēdētāja vietnieka amatā. 

Savukārt līdzšinējais padomes priekšsēdētāja vietnieks Dmitrijs Osipovs turpinās darbu padomē kā tas loceklis. Par Vitronic Baltica padomes priekšsēdētāju iecelts Vācijas pilsonis Norberts Kurts Štains (Norbert Kurt Stein), kas līdz šim uzņēmumā strādāja kā padomes priekšsēdētāja vietnieks. 

Izmaiņas amatpersonu sastāvā reģistrētas šā gada 15. martā.  

Kā jau minēts 96,43% uzņēmuma daļu pieder Ērikam Teilānam, bet 3,57% Vācijā reģistrētam uzņēmumam Vitronic Dr.-Ing. Stein Bildverarbeitungssysteme GmbH.

KS Vitronic Baltica un Partneri apņēmusies Latviju apgādāt ar stacionārajiem un mobilajiem fotoradariem. 30 uzņēmuma piegādātie pārvietojamie fotoradari jau darbojas Latvijas teritorijā, savukārt 110 stacionāros radarus kompānija apņēmusies uzstādīt līdz šā gada 20. maijam. Vēl divdesmi fotoradari būs tā saucamie «mānekļi». Savukārt Valsts policija (VP) četrus pirmos fotoradarus iegādājās 2008. gadā. 

Jau vēstīts, ka slēgtā konkursā par fotoradaru piegādi 2011. gadā uzvarējusi trīs juridisko personu apvienība – a/s Vitronic Baltica kopā ar vācu kompāniju Vitronic Dr.-Ing.Stein Bildverarbeitungssysteme GmbH un SIA Komerccentrs DATI grupa jeb KS Vitronic Baltica un Partneri.

A/s Vitronic Baltica un Partneri reģistrēta 2005. gadā un tās pamatdarbības veidos norādīti IT un datoru pakalpojumi, datu apstrāde, uzturēšana un ar to saistītās darbības, citur neklasificēti informācijas pakalpojumi, spcializēti projektēšanas darbi un pētījumu un eksperimentālo izstrāžu veikšana sociālajās un humanitārajās zinātnēs. KS Vitronic Baltica un Partneri dibināta pērnā gada maija beigās. Abu uzņēmumu juridiskā adrese ir Sporta iela 15.

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Karikatūra