Dienas Bizness

 • 25 otrdiena,
  oktobris

  Beāte, Beatrise

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8902

  USD: 1.0891

Ražošana

Vīzas nepieciešamība apkalpei lidojumos uz Krieviju airBaltic pasažierus neietekmēs

Fakts, ka turpmāk Eiropas lidsabiedrību apkalpei, veicot lidojumus uz Krieviju, būs nepieciešamas vīzas, Latvijas nacionālās aviokompānijas airBaltic pasažierus neietekmēs, un šis Krievijas lēmums neatspoguļosies biļešu cenās, Db.lv solīja airBaltic pārstāvis Jānis Vanags.

Jau rakstīts, ka šāda Krievijas prasība – vīzu nepieciešamība Eiropas Savienības pilotiem un stjuartēm – pastāvējusi arī iepriekš, tomēr līdz šim par vīzu neesamību Krievija nepiemēroja sankcijas. Tagad lemts par šī moratorija atcelšanu.

Saistītie raksti

Latvijas nacionālā aviokompānija airBaltic no Rīgas nodrošina tiešos lidojumus uz trim pilsētām Krievijā – Pēterburgu, Maskavu un Kaļiningradu.

Pašlaik pilotiem un stjuartēm, kas lido šajos maršrutos, vīzas tiek kārtotas, taču šobrīd aviokompānija vēl nav aprēķinājusi, cik airBaltic izmaksās vīzu nodrošināšana šīm ekipāžām.

Iepriekš Itālijas lidsabiedrība Alitalia un Portugāles TAP pauda, ka nav gatavas izpildīt Krievijas noteikumus, kas paredz, ka no 1. novembra visiem lidmašīnas ekipāžas locekļiem nepieciešamas vīzas.

Kopumā vīzas uz Krieviju būs nepieciešamas vienpadsmit ES dalībvalstu aviokompāniju apkalpei, ieskaitot Itāliju, Portugāli, Beļģiju, Čehiju, Latviju, Lietuvu un Igauniju.

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

Apstrīd 1,2 miljonu eiro vērto Salacgrīvas ostas zvejas kuģu piestātnes pārbūves iepirkumu

Iepirkumu uzraudzības birojs saņēmis personu apvienības TBJGC sūdzību par Salacgrīvas ostas pārvaldes iepirkuma rezultātiem, liecina paziņojums IUB mājaslapā. Konkursā uzvarējusi SIA Būvenergo A, kura piedāvāja piestātni pārbūvēt par...

Reklāma