Šobrīd labākais Latvijas pludmales volejbolistu pāris Mārtiņš Pļaviņš un Jānis Šmēdiņš nevarēja ierasties uz FIVB Pasaules kausa posmu Kvebekā, Kanādā, jo Stokholmā laikā neieradās lidsabiedrības airBaltic lidmašīna, kas traucēja volejbolistu pārim doties tālāk uz Kvebeku.

Avioreiss Rīga-Stokholma tehnisku iemeslu dēļ aizkavējās gandrīz par pusotru stundu, tādēļ sportisti nokavēja nākamo reisu. «Četru stundu laikā aviokompānijas pārstāvji nespēja nodrošināt mūsu turpmāko ceļu uz Kvebeku. Manuprāt, tas ir pietiekami ilgs laiks, lai tā rīkotos,» sportistu mājaslapā norādījis M. Pļaviņš.

Arī komandas privātie mēģinājumi izkārtot brīvu vietu reisos uz Kanādu nevainagojās panākumiem, tādēļ jau šovakar sportisti atgriezīsies Rīgā.

Pludmales volejbolistu duets spiesti maksāt soda naudu par novēlotu atteikšanos no dalības turnīrā, tāpat arī J. Šmēdiņam un M. Pļaviņam zudusi iespēja cīnīties par svarīgiem reitinga punktiem dalībai Londonas olimpiskajās spēlēs. «Zaudēta arī naudas balva, jo kā pamatturnīra dalībniekiem viņiem jau ierodoties uz turnīru būtu garantēta minimālā naudas balva,» vēstīts sportistu mājaslapā.

«Reisam Rīga-Stokholma bija paredzēts ierasties Stokholmas lidostā plkst. 6.55 no rīta, bet tehnisku problēmu dēļ avioreiss aizkavējās un ielidoja Stokholmas 5. terminālī plkst. 8.11. Reiss tika apkalpots 5. terminālī, un no tā paša termināļa plkst. 9.10 bija paredzēts nākamais sportistu lidojums,» norādīja airBaltic pārstāvis Jānis Vanags. Parasti ar vienu stundu ir pietiekami, lai veiktu savienotos lidojumus, tādēļ šinī gadījumā nav zināms iemesls, kādēļ tas neizdevās sportistiem, piebilda J. Vanags. Viņa rīcībā šobrīd nav informācijas, vai M. Pļaviņš un J. Šmēdiņš vērsušies aviokompānijā pēc palīdzības, jo savienojuma reisos lidsabiedrība vienmēr risina problēmsituācijas, lai panāktu, ka pasažieri nonāk savā galamērķī. airBaltic atvainojas par izmaiņām reisā gan sportistiem, gan citiem pasažieriem, uzsvēra J. Vanags.

Nākamais Pasaules kausa posms paredzēts Stare Jablonki, Polijā, no 26. līdz 31. jūlijam.

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Karikatūra