Dienas Bizness

 • 1 pirmdiena,
  maijs

  Ziedonis

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8447

  USD: 1.0930

Ekonomika

Volkswagen DSG pārnesumkārba pieejama arī ar septiņiem pārnesumiem

Volkswagen DSG automātiskā pārnesumu kārba tagad ir pieejama ne tikai ar sešiem, bet arī septiņiem pārnesumiem, liecina uzņēmuma sniegtā informācija medijiem.

Pirmā 7-pakāpju DSG pārnesumkārba ir pieejama Golf un Golf Plus automobiļiem ar 1,4 TSI un 1,9 TDI dzinējiem.

Jaunā 7-pakāpju divu sajūgu tiešās pārslēgšanās pārnesumkārba (DSG - Direct Shift Gearbox) ir izveidota uz divu jaunievedumu bāzes: pirmkārt, tā ir pirmā DSG pārnesumkārba, kas tiek uzstādīta šķērsām. Otrkārt, tā ir pirmā, kuras sajūgi nav iemērcēti eļļā, bet darbojas sausi.

Jaunās pārnesumkārbas maksimālais nododamais griezes moments ir līdz 250 ņūtonmetriem. Jaunā iekārta sākotnēji sērijveida ražošanā tiks uzsākta Golf un Golf Plus automobiļos, un būs pieejama ar 1,4 TSI dzinēju (122 ZS), kas iepriekš bija pieejams tikai ar manuālo pārnesumkārbu, kā arī 1,9 TDI dzinēju (105 ZS).

Degvielas patēriņa rādītāji Golf/Golf Plus 1,9 TDI ir par 0,7 litriem uz 100 km zemāki, kā tie ir 6-pakāpju DSG pārnesumu kārbai, norāda uzņēmums.

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

LDz vadītājs: Jāveido visu ceļu, arī dzelzceļa fonds

LDz vadītājs: Jāveido visu ceļu, arī dzelzceļa fonds  19

Viena no iespējām, kā mazināt akcīzes nodokļa celšanas negatīvo ietekmi uz Latvijas konkurētspēju, ir atjaunot ceļu fondu - nevis tikai autoceļu, bet kā ceļu fondu, jo ceļš ir ceļš – vienalga, vai tas ir dzelzceļš, vai autoceļš. Tas būtu...

Reklāma