Dienas Bizness

 • 30 ceturtdiena,
  marts

  Nanija, Ilgmārs

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8639

  USD: 1.0748

Ekonomika

Volkswagen:"Nekad agrāk neesam pārdevuši tik daudz mašīnu"  3

Laikā no 2007. gada janvārim līdz jūlijam visā pasaulē pārdoti 2,11 miljoni Volkswagen zīmola transportlīdzekļu, liecina kompānijas sniegtā informācija medijiem. Arī Baltijas valstīs statistika esot daudzsološa.

Laikā no 2007. gada janvārim līdz jūlijam visā pasaulē pārdoti 2,11 miljoni Volkswagen zīmola transportlīdzekļu. Salīdzinot ar pagājušo gadu, pieaugums ir 7,9%. Kompānijas skatījumā lieliski bijuši pārdošanas rādītāji arī jūlijā – 310,000 pārdotu vienību – pieaugums par 10,5%, Db.lv informēja Auto Group Baltic.

"Mēs nekad agrāk šajā laika periodā neesam pārdevuši tik daudz Volkswagen transportlīdzekļu. Mēs ar pārliecību skatāmies nākotnē un gaidām nākošos mēnešus," sacījis Volkswagen valdes loceklis Maikls Kerns, kura kompetencē ietilpst pārdošanas un mārketinga jautājumi.

Vienā no pasaules desmit lielākajiem Volkswagen zīmola individuālajiem tirgiem – Brazīlijā – tika panākts vislielākais pārdošanas rādītāju pieaugums, laikā no 2007. gada janvāra līdz jūlijam sasniedzot 30,6%. Tur tika piegādāti un pārdoti vairāk nekā 261,000 VW. Tam sekoja Ķīna, Volkswagen lielākais individuālais tirgus, ar 25,4% (443,000 pārdotas vienības) pieaugumu un Argentīna, kur pārdo��anas rādītāji palielinājās par 20,9% (60,000 pārdotas vienības).

Arī Baltijas valstīs statistika esot daudzsološa. Ar 820 pārdotajām vienībām jūlijā, salīdzinot ar pagājušo gadu, piedzīvots kāpums par 40%. Pirmo septiņu mēnešu laikā pārdotas ir 5273 automašīnas, kas ir par 17% vairāk nekā no janvāra līdz jūlijam 2006. gadā. Patlaban Volkswagen tirgus daļa Baltijas valstīs veido 9%.

 

Jaunākās ziņas kategorijā

Lux Express starptautiskajos maršrutos kursēs jauni autobusi

Lux Express starptautiskajos maršrutos kursēs jauni autobusi

Igaunijas starptautisko pārvadājumu grupa Lux Express iegādājusies sešus jaunākās paaudzes Scania Irizar autobusus, kuri tiks izmantoti, lai apkalpotu pasažierus maršrutos Tallina-Rīga un Tallina-Pēterburga. Jaunie autobusi pasažierus...

Reklāma