Dienas Bizness

 • 23 pirmdiena,
  janvāris

  Grieta, Strauta, Rebeka

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8660

  USD: 1.0632

Ražošana

Vulkāna pelnu upuriem piedāvā uz ārzemēm doties ar privātiem auto  5

Uzziņu dienests 1188 piedāvā palīdzēt savā starpā sazināties ceļotājiem, kas dodas uz ārzemēm ar automašīnām.

Uzņēmums sociālajā tīklā Twitter ziņo: «Ja ar savu auto dodies ārpus Latvijas un tajā ir brīva vieta, zvani 1188, mēs palīdzēsim sazināties, lai steidzami nokļūtu galamērķī.»

Saistītie raksti

Kā DB informēja uzziņu dienestā, interese par šādu piedāvājumu ir. Rīta pusē dienests saņēma sešus šoferu zvanus, kas bija gatavi braucienā līdzi ņemt vēl kādu personu. Tāpat vairāki mikroautobusu un busiņu šoferi informējuši par gatavību privātā kārtā aizvest cilvēkus uz galamērķi.

Dienests arī saņēmis zvanus no cilvēkiem, kas meklē iespēju sazināties ar cilvēkiem, kas ar privātām automašīnām dodas uz ārvalstīm, tomēr pagaidām šādu zvanu neesot daudz.

Kā ziņots, Latvijas gaisa telpa piektdien ir slēgta vismaz līdz plkst.19. Saistībā ar Īslandē notikušo vulkāna izvirdumu un vulkānisko izmešu mākoņa virzību cauri Eiropai, lidojumi atcelti vai to skaits ierobežots visā Ziemeļeiropā, Centrāleiropā un citviet.

 

Jaunākās ziņas kategorijā

airBaltic plāno ieviest 10 papildu maršrutus

Latvijas lidsabiedrība airBaltic 2016. gadā pasažiera pārvadājuma skaitu palielināja par 10%  un 2017. gadā pieejamo biļešu skaitu plāno palielināt par 16%, tādējādi uzlabojot savienojumus ar Eiropu, Skandināviju, Krieviju, NVS un Tuvo...

Reklāma