Dienas Bizness

 • 29 trešdiena,
  marts

  Aldonis, Agija

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8646

  USD: 1.0859

Ekonomika

Vulkāna pelnu upuriem piedāvā uz ārzemēm doties ar privātiem auto  5

Uzziņu dienests 1188 piedāvā palīdzēt savā starpā sazināties ceļotājiem, kas dodas uz ārzemēm ar automašīnām.

Uzņēmums sociālajā tīklā Twitter ziņo: «Ja ar savu auto dodies ārpus Latvijas un tajā ir brīva vieta, zvani 1188, mēs palīdzēsim sazināties, lai steidzami nokļūtu galamērķī.»

Kā DB informēja uzziņu dienestā, interese par šādu piedāvājumu ir. Rīta pusē dienests saņēma sešus šoferu zvanus, kas bija gatavi braucienā līdzi ņemt vēl kādu personu. Tāpat vairāki mikroautobusu un busiņu šoferi informējuši par gatavību privātā kārtā aizvest cilvēkus uz galamērķi.

Dienests arī saņēmis zvanus no cilvēkiem, kas meklē iespēju sazināties ar cilvēkiem, kas ar privātām automašīnām dodas uz ārvalstīm, tomēr pagaidām šādu zvanu neesot daudz.

Kā ziņots, Latvijas gaisa telpa piektdien ir slēgta vismaz līdz plkst.19. Saistībā ar Īslandē notikušo vulkāna izvirdumu un vulkānisko izmešu mākoņa virzību cauri Eiropai, lidojumi atcelti vai to skaits ierobežots visā Ziemeļeiropā, Centrāleiropā un citviet.

 

Saistītie raksti

Jaunākās ziņas kategorijā

Lux Express starptautiskajos maršrutos kursēs jauni autobusi

Lux Express starptautiskajos maršrutos kursēs jauni autobusi

Igaunijas starptautisko pārvadājumu grupa Lux Express iegādājusies sešus jaunākās paaudzes Scania Irizar autobusus, kuri tiks izmantoti, lai apkalpotu pasažierus maršrutos Tallina-Rīga un Tallina-Pēterburga. Jaunie autobusi pasažierus...

Reklāma