Lēto cenu lidsabiedrība Wizz Air pārdomājusi un pagaidām neplāno paplašināt darbību Rīgas lidostā, atzīst starptautiskās lidostas Rīga valdes priekšsēdis Arnis Luhse.

Kā skaidro lidostas vadītājs, Wizz Air pārstāvji atzinuši, ka Rīgā ir lielāka un piesātinātāka konkurence nekā citās Baltijas valstu lidostās un viņi nejūtot tik lielu spēku, lai varētu šajā tirgū konkurēt, strauji paplašinoties.

«Sākotnēji Wizz Air gribēja palielināt šeit jaudas divas reizes, atverot septiņus jaunus galamērķus. Viņi bija gatavi atvērt arī galamērķi uz reģionu, kurš mums ir joprojām neapgūts, - Spānijas dienvidu gals un Portugāle. Tas lidostai būtu izdevīgi, taču vismaz nākamgad šis projekts nerealizēsies,» skaidro Luhse.

Cits lēto cenu uzņēmums Ryanair atbildi par bāzes izveidošanu Rīgas lidostā nav sniedzis, taču patlaban arī par to nenotiekot aktīvas sarunas.

Kā ziņots, pērn martā lidojumus lidostā Rīga sāka lielākā zemo cenu lidsabiedrība Centrālajā un Austrumeiropā Wizz Air. Regulāri reisi tika sākti no Rīgas uz Londonu, Oslo un Somijas pilsētu Turku.

Rīgas lidosta pērn apkalpoja 4,6 miljonus pasažieru, bet šogad plāno apkalpot piecus miljonus pasažierus.

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Karikatūra