Dienas Bizness

 • 10 sestdiena,
  decembris

  Guna, Judīte

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8394

  USD: 1.0559

Ražošana

Wizz Air sāks lidojumus no Rīgas  1


Ungārijas zemo cenu lidsabiedrība Wizz Air  3. decembrī iepazīstinās ar saviem stratēģiskajiem plāniem Latvijā un jaunu lidojumu maršrutiem no starptautiskās lidostas Rīga 


Tas teikts kompānijas izplatītajā preses relīzē un pagaidām lidojumu maršruti kā arī laiks, kad tos plānots uzsākt , vēl netiek atklāti.
Wizz Air ir lielākā zemo cenu lidsabiedrība Centrālajā un Austrumeiropā pārvadāto pasažieru skaita ziņā. Sabiedrība šogad svin darbības piekto gadadienu, un tā ir pārvadājusi ap 22 miljoniem pasažieru, apsteidzot citas aviokompānijas – CSA (Čehija), LOT (Polija), Sky Europe (Slovākija) un Malev (Ungārija). Pēdējo 12 mēnešu laikā Wizz Air pakalpojumus izvēlējušies vairāk nekā 7.5 miljoni pasažieru. 
 Lidsabiedrības Wizz Air flotē pašlaik ir divdesmit sešas Airbus 320 tipa lidmašīnas, kas izvietotas 11 bāzēs Centrālajā un Austrumeiropā: Polijā, Ungārijā, Bulgārijā, Rumānijā, Ukrainā un Čehijas Republikā. Wizz Air piedāvā lidojumus uz vairāk nekā 130 galamērķiem Eiropā. 

Jaunākās ziņas kategorijā

Lietuvas autopārvadātāji Rietumeiropā veido atpūtas centrus saviem šoferiem

Lietuvas lielākās starptautisko autokravu pārvadājumu kompānijas sākušas Rietumeiropā veidot atpūtas centrus saviem šoferiem, ņemot vērā vietu trūkumu publiskajos stāvlaukumos un stingrākās prasības, kas izvirzītas attiecībā uz...

Reklāma