Dienas Bizness

 • 30 svētdiena,
  aprīlis

  Lilija, Liāna

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8447

  USD: 1.0930

Ekonomika

Wizz Air sāks lidojumus no Rīgas  1


Ungārijas zemo cenu lidsabiedrība Wizz Air  3. decembrī iepazīstinās ar saviem stratēģiskajiem plāniem Latvijā un jaunu lidojumu maršrutiem no starptautiskās lidostas Rīga 


Tas teikts kompānijas izplatītajā preses relīzē un pagaidām lidojumu maršruti kā arī laiks, kad tos plānots uzsākt , vēl netiek atklāti.
Wizz Air ir lielākā zemo cenu lidsabiedrība Centrālajā un Austrumeiropā pārvadāto pasažieru skaita ziņā. Sabiedrība šogad svin darbības piekto gadadienu, un tā ir pārvadājusi ap 22 miljoniem pasažieru, apsteidzot citas aviokompānijas – CSA (Čehija), LOT (Polija), Sky Europe (Slovākija) un Malev (Ungārija). Pēdējo 12 mēnešu laikā Wizz Air pakalpojumus izvēlējušies vairāk nekā 7.5 miljoni pasažieru. 
 Lidsabiedrības Wizz Air flotē pašlaik ir divdesmit sešas Airbus 320 tipa lidmašīnas, kas izvietotas 11 bāzēs Centrālajā un Austrumeiropā: Polijā, Ungārijā, Bulgārijā, Rumānijā, Ukrainā un Čehijas Republikā. Wizz Air piedāvā lidojumus uz vairāk nekā 130 galamērķiem Eiropā. 

Jaunākās ziņas kategorijā

LDz vadītājs: Jāveido visu ceļu, arī dzelzceļa fonds

LDz vadītājs: Jāveido visu ceļu, arī dzelzceļa fonds  19

Viena no iespējām, kā mazināt akcīzes nodokļa celšanas negatīvo ietekmi uz Latvijas konkurētspēju, ir atjaunot ceļu fondu - nevis tikai autoceļu, bet kā ceļu fondu, jo ceļš ir ceļš – vienalga, vai tas ir dzelzceļš, vai autoceļš. Tas būtu...

Reklāma