Dienas Bizness

 • 27 ceturtdiena,
  oktobris

  Lilita, Irita, Ita

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8947

  USD: 1.0925

Ražošana

Wizz Air uzsāks lidojumus no Bergenas uz Rīgu

Ungārijas zemo cenu lidsabiedrība Wizz Air atklājusi divus jaunus maršrutus no Bergenas uz Pozaņu Polijā un Rīgu Latvijā. Sākotnēji, no nākamā gada pavasara, lidojumi šajos maršrutos notiks divas reizes nedēļā.

Lidsabiedrība cer ar zemajām izmaksām un pieaugošo Polijas popularitāti veicināt atpūtas lidojumu pieprasījumu no Norvēģijas, bet ar lidojumiem uz Latvijas galvaspilsētu Rīgu – piesaistīt tūristus, kas ceļo abos virzienos, kā arī pasažierus, kas dodas komandējumā.

Biļetes abiem izziņotajiem maršrutiem jau iespējams iegādāties lidsabiedrības interneta vietnē wizzair.com un tās maksā, sākot no 251 Norvēģijas kronas (aptuveni 23 lati).

Wizz Air flotē patlaban ir trīsdesmit deviņi Airbus 320 tipa gaisa kuģi, kas izvietoti 16 bāzēs un piedāvā vairāk nekā 250 maršrutus uz 83 galamērķiem 29 valstīs. Šogad Wizz Air pakalpojumus jau izmantojuši vairāk nekā 12 miljoni pasažieru, informē lidsabiedrība.
 

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

Apstrīd 1,2 miljonu eiro vērto Salacgrīvas ostas zvejas kuģu piestātnes pārbūves iepirkumu

Iepirkumu uzraudzības birojs saņēmis personu apvienības TBJGC sūdzību par Salacgrīvas ostas pārvaldes iepirkuma rezultātiem, liecina paziņojums IUB mājaslapā. Konkursā uzvarējusi SIA Būvenergo A, kura piedāvāja piestātni pārbūvēt par...

Reklāma