Starptautiskajā lidostā Rīga līdz ar ziemas lidojumu saraksta ieviešanu tiks atklāti divi jauni galamērķi – uz Līdsu (Bredfordu) un Eindhovenu, kamēr uz vairākiem galamērķiem, ieskaitot Kijevu, Minheni, Varšavu, Helsinkus u.c., tiks palielināts lidojumu skaits.

Līdz gada beigām lidosta Rīga kopumā plāno apkalpot piecus miljonus pasažieru.

Uz Līdsu (Bredfordu) Lielbritānijā lidojumus no 30. oktobra uzsāks aviokompānija Ryanair. Tas būs jau sestais Īrijas lidsabiedrības galamērķis Lielbritānijā. Šoziem kopumā Ryanair apkalpo 15 maršrutus uz Rīgu un no tās.

No 9. decembra lidsabiedrība Wizz Air lidos uz Nīderlandes pilsētu Eindhovenu.

Aviokompānija Finnair ziemas sezonā palielina reisu skaitu uz Helsinkiem - plānoti 17 reisi nedēļā. Lidojumu skaitu palielinājusi arī aviokompānija Aeroflot, kas tagad lidojumus uz Maskavu, Šerementjevas lidostu veiks divreiz dienā. Savukārt aviokompānija LOT uz Varšavu ziemas sezonā lidos deviņas reizes nedēļā.

Arī nacionālā aviokompānija airBaltic uz vairākiem galamērķiem plāno palielināt lidojumu skaitu – uz Kijevu lidojumus izpildīs trīs reizes dienā, uz Minheni – 2 reizes dienā, uz Varšavu – 11 reizes nedēļā. Savukārt uz Amānu, Beirūtu, Dublinu, Kišiņevu, Nicu, Tartu un Venēciju ziemas sezonā plānots nelidot.

«Apkalpoto pasažieru skaits turpina pieaugt, ko veicina arī jaunu galamērķu atklāšana. Līdz ar to līdz gada beigām plānojam lidostā Rīga sagaidīt piecmiljono aviopasažieri,» norāda starptautiskās lidostas Rīga valdes priekšsēdētājs Arnis Luhse.

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Karikatūra