Ugunsgrēks daļēji nopostījis Saldus novadā esošā uzņēmuma FMM tehnikas aprīkojuma ražotni. Ugunsgrēkā daļai ražotnes ēkas pilnībā bojāts jumts, kā arī sadegušas vairākas vērtīgas iekārtas. Uzņēmumam nodarītie zaudējumi ir aprēķināti aptuveni 150 000 eiro apmērā, informē IF apdrošināšana pārstāve Daiga Bluķe.

Ugunsgrēks Saldus novada Novadnieku pagastā esošajā uzņēmumā izcēlās agrā 5.marta rītā. Kopējā ugunsgrēkā bojātā platība bija 300 m2 un tā rezultātā daļai ēkas pilnībā bojāts jumta segums, izdegusi ražotnes telpa ar visām tajā izvietotajām iekārtām, pacēlāju un kravas automašīnu.

Uzņēmums ar Eiropas finansējuma atbalstu šī gada sākumā iegādājās vairākas tehnikas aprīkojuma ražošanas iekārtas. Ugunsgrēkā daļa no tām tika iznīcinātas un būtiski cieta arī pati ražošanas ēka. Kopējā ražotnes ēkas, tajā esošo iekārtu un gatavās produkcijas apdrošinājuma summa bija 1,1 miljons eiro. Kopējie uzņēmumam nodarītie zaudējumi gan ir lielāki, jo ugunsnelaimē sadega arī neapdrošinātas iekārtas un transportlīdzekļi.

Ugunsgrēka postījumu dēļ uzņēmums darbu nav pārtraucis, informē FMM valdes priekšsēdētājs Jānis Rubins.


 

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Foto galerijas

Karikatūra