AS Valmieras stikla šķiedra piešķīrusi finansiālu atbalstu jeb pirmo skolas naudu 26 uzņēmuma darbiniekiem, kuru bērni 2015.gada 1.septembrī uzsāks mācību gaitas 1.klasē, liecina uzņēmuma sniegtā informācija.

Šogad skolas gaitu uzsākšanai mazajiem skolniekiem, 11 meitenēm un 15 zēniem, no uzņēmuma kopumā piešķirti 5200 eiro.

Uzņēmums jau daudzus gadus sniedz atbalstu darbinieku ģimenēm, lai tās labi varētu sagatavot pirmklasniekus izglītības gaitu uzsākšanai. «Nevienam nav noslēpums, ka, lai pienācīgi sagatavotu bērnu pirmajai skolas dienai, vecākiem jārēķinās ar lielām izmaksām. Nepieciešamas dažādas skolas lietas, skolas soma, sporta tērps, apģērbs ikdienai un daudz kas cits. Ar pirmo skolas naudu vēlamies atbalstīt darbinieku gatavošanos jaunajam dzīves posmam. Ir prieks, ka darba kolektīvā ir daudz jaunu darbinieku, daudz ģimeņu, un ar šādu finanšu «šprici» vēlamies atbalstīt un iepriecināt bērnus un viņu vecākus – mūsu darbiniekus,» uzsver AS Valmieras stikla šķiedra valdes locekle un personāla vadības direktore Doloresa Volkopa.

Mācībām Valmieras sākumskolas pirmajā klasē gatavs AS Valmieras stikla šķiedra darbinieces Zaigas Aumeisteres dēls: «Tā nav tikai naudas summa, par kuru varam iegādāties topošajam skolniekam nepieciešamos mācību līdzekļus, bet arī personīgs apliecinājums, ka uzņēmums atbalsta mani kā darbinieku privāti nozīmīgos brīžos.»

Arī tie darbinieki, kuru ģimenē piedzimst bērniņš, no AS Valmieras stikla šķiedra saņem dāvanu - «pūriņa naudu». Šogad to saņēmuši jau 22 darbinieki, 15 zēnu vecāki un 7 meiteņu vecāki, kopsummā 4062 eiro apmērā. No šā gada 1.jūlija uzņēmums palielinājis «pūriņa naudas» apjomu, un tagad tie ir vairāk nekā 200 eiro (300 eiro bruto), kas papildina jaundzimušā ģimenes maciņu.

 

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Foto galerijas

Karikatūra