AS Ventspils nafta meitas uzņēmums SIA Ventspils nafta termināls (VNT) 2015. gada pirmajā ceturksnī pārkrāva 3,4 miljonus tonnu naftas produktu, un tas ir par 1,3% mazāk nekā pērnā gada pirmajos trijos mēnešos.

Savukārt SIA LatRosTrans naftas produktu transportēšanas apjoms šajā periodā pieauga par 3% līdz 1,8 miljoniem tonnu, salīdzinot ar 2014. gada pirmo ceturksni, kad uzņēmums transportēja 1,76 miljonus tonnu naftas produktu.

Skaidrojot 2015. gada pirmā ceturkšņa rezultātus, AS Ventspils nafta grupas uzņēmumu vadība norāda, ka tie atspoguļo biznesa plānā ietverto un attaisno izvirzītās prognozes. Tāpat grupas meitas uzņēmumu vadība joprojām ir piesardzīga, raugoties uz šogad sasniedzamajiem naftas un naftas produktu pārkraušanas un transportēšanas apjomiem, ņemot vērā ģeopolitisko spriedzi un neskaidrībām reģionā.

«Mēs turpinām meklēt iespējas, lai samazinātu izmaksas un varētu vēl veiksmīgāk konkurēt esošajā ģeopolitiskajā situācijā. Tādējādi, spējot piedāvāt augstākas klases pakalpojumus par izdevīgāko cenu mūsu klientiem, mēs varam turpināt piesaistīt esošos transportēšanas un pārkraušanas apjomus,» uzsver AS Ventspils nafta valdes priekšsēdētājs Roberts Kirkups.
 

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Foto galerijas

Karikatūra