Dienas Bizness

 • 30 svētdiena,
  aprīlis

  Lilija, Liāna

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8447

  USD: 1.0930

Tehnoloģijas

HansaMatrix 2,899 miljonus eiro ieguldīs eksperimentālās ražošanas izveidē  14

AS HansaMatrix ir parakstījusi līgumu ar Centrālo finanšu un līgumu aģentūru par Eiropas Savienības fondu projekta Volumetrisku trīs dimensiju attēlu veidošanas iekārtu un to sastāvdaļu eksperimentālās ražošanas izveide īstenošanu, liecina kompānijas paziņojums Nasdaq Riga.

Kopējais projekta finansēšanas apjoms ir 2,899 miljoni eiro, no kuriem ES un Latvijas valdības atbalsta summa ir 1,015 miljoni eiro. Pārējā projekta daļa tiks finansēta no sabiedrības pašas un banku aizņēmumu resursiem. Detalizēta informācija sekos tiklīdz tā būs pieejama. Projektu paredzēts ieviest pa soļiem 2017. – 2019. gada periodā.

Projekta ieviešanas rezultātā AS HansaMatrix izveidos pilotražošanas tehnoloģijas augstākas komplicētības optisko produktu ražosanai, kas papildus elektroniskajām shēmām, ietvers arī  precīzu mehānisku un optisku plastmasu detaļu ražošanu.
  

Saistītie raksti

Jaunākās ziņas kategorijā

Lietu internets gudrai un produktīvai ražošanai

Lattelecom piedāvātais lietu interneta risinājums mazajiem un vidējiem uzņēmumiem – ražošanas iekārtu pārvaldības sistēma – ļauj tiešsaistē sekot līdzi ražošanas līniju produktivitātei un palīdz uzņēmumiem efektīvāk plānot resursu...

Reklāma