Dienas Bizness

 • 23 ceturtdiena,
  februāris

  Haralds, Almants

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8445

  USD: 1.0513

Tehnoloģijas

JAUNS, ĻOTI BĪSTAMS "CAURUMS" INTERNETA PĀRLŪKĀ INTERNET EXPLORER!

Vairāki IT drošības biļeteni ir izplatījuši brīdinājumu par ļoti nopietnu drošības caurumu populārajā Windows operētājsistēmas pārlūkā Internet Explorer. Proti, uzbrucējs var izveidot īpašu interneta lapu, kuru atverot tiek izraisīta interneta pārlūka "nokāršanās", taču to var izmantot dažādu programmu, tostarp Trojas zirgu instalēšanai upura datorā.

Problēmas rodas, ja Internet Explorer mēģina inicializēt Windows komponenti Microsoft Java Virtual Machine (objekts JVIEW Profiler (fails Javaprxy.dll)).

Pagaidām drošības ielāps šim caurumam vēl nav izstrādāts. LAi izvairītos no nepatikšanām, Microsoft rekomendē bloķēt Internet Explorer pieeju šai sistēmas komponentei.

Sīkāk par šo ievainojamību, kā arī par metodēm, kā bloķēt šo komponenti, lasīt šeit. Informācija, kā "nonest" Internet Explorer, izmantojot minēto ievainojamību, ir pieejama šeit.

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

FOTO: Atklāj Latvijas zinātnes megaprojektu

FOTO: Atklāj Latvijas zinātnes megaprojektu    4

Piedaloties Eiropas Komisijas pārstāvjiem, Latvijas amatpersonām, ārvalstu sadarbības partneriem un viesiem, kā arī projekta realizētājiem – Cietvielu fizikas institūta darbiniekiem, koleģiālā un pozitīvā atmosfērā tika atklāts līdz šim...

Reklāma