Dienas Bizness

 • 28 piektdiena,
  oktobris

  Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8916

  USD: 1.0927

Tehnoloģijas

JAUNS, ĻOTI BĪSTAMS "CAURUMS" INTERNETA PĀRLŪKĀ INTERNET EXPLORER!

Vairāki IT drošības biļeteni ir izplatījuši brīdinājumu par ļoti nopietnu drošības caurumu populārajā Windows operētājsistēmas pārlūkā Internet Explorer. Proti, uzbrucējs var izveidot īpašu interneta lapu, kuru atverot tiek izraisīta interneta pārlūka "nokāršanās", taču to var izmantot dažādu programmu, tostarp Trojas zirgu instalēšanai upura datorā.

Problēmas rodas, ja Internet Explorer mēģina inicializēt Windows komponenti Microsoft Java Virtual Machine (objekts JVIEW Profiler (fails Javaprxy.dll)).

Pagaidām drošības ielāps šim caurumam vēl nav izstrādāts. LAi izvairītos no nepatikšanām, Microsoft rekomendē bloķēt Internet Explorer pieeju šai sistēmas komponentei.

Sīkāk par šo ievainojamību, kā arī par metodēm, kā bloķēt šo komponenti, lasīt šeit. Informācija, kā "nonest" Internet Explorer, izmantojot minēto ievainojamību, ir pieejama šeit.

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

FOTO: Apple prezentē jauno Macbook Pro

FOTO: Apple prezentē jauno Macbook Pro    1

 Ceturtdien tehnoloģiju kompānija Apple prezentēja jauno MacBook. Jaunais MacBook Pro ir par 14-15% plānāks nekā iepriekšējais MacBook Pro un kompānija piedāvās 13 un 15 collu modeļus sudraba vai tumši pelēkā krāsā. Jaunums ir ineraktīvā...

Reklāma