Lattelecom pērn strādājis ar 22 milj. Ls peļņu, kas ir par miljonu latu vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt uzņēmuma apgrozījums pieaudzis par 11 milj., 2012. gadā sasniedzot 147 milj. Ls. Uzņēmuma konsolidēto gada pārskatu par 2012. gadu trešdien apstiprināja Lattelecom padome.

Uzņēmuma padome ir rekomendējusi akcionāriem 100% peļņas sadalīt dividendēs. Par peļņas sadali tiks lemts ikgadējā akcionāru sapulcē, kas plānota maija sākumā.

«Lattelecom finanšu rezultāti apliecina, ka īstenotā uzņēmuma pārvaldības un attīstības stratēģija bijusi precīza, savlaicīgi nodrošinot samērīgas investīcijas tīkla attīstībā un inovatīvos pakalpojumos, kā arī palielinot darba ražīgumu,» skaidro Lattelecom padomes priekšsēdētājs Gatis Kokins.

Viņš norāda, ka izbūvētā starptautiskā ātrgaitas datu maģistrāle Baltic Highway paplašināja eksporta iespējas kā Austrumu, tā Rietumu virzienā. «Tas ir svarīgs uzņēmuma attīstības virziens, jo augstās tirgus daļas Lattelecom pamatpakalpojumos Latvijā neļauj cerēt uz ievērojamu pašmāju biznesa pieaugumu nākotnē,» G. Kokins.

Lattelecom
grupā ir seši uzņēmumi - Lattelecom, Lattelecom BPO un tā meitas uzņēmums BPO BalticCitrus Solutions, Lattelecom Technology un Baltijas Datoru akadēmija.

Lattelecom kopuzņēmums izveidots 1994.gadā. Skandināvijas koncernam TeliaSonera patlaban pastarpināti pieder 49% Lattelecom daļu, bet Latvijas valstij - 51%. Savukārt, Lattelecom pieder 23% Latvijas Mobilais Telefons daļu.

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Karikatūra