Dienas Bizness

 • 20 pirmdiena,
  februāris

  Vitauts, Smuidra, Smuidris

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8572

  USD: 1.0650

Tehnoloģijas

Lūdzu, ievadiet paroli - ne īsāku par 18000 zīmēm!

Šķiet, nevienu nepārsteigs fakts, ka pasaulslavenā datorprogrammatūras ražotāja Microsoft programmatūrā slēpjas ne mazums kļūdu, kas datorlietotājiem, bet - jo īpaši - sistēmu administratoriem rada pamatīgas galvassāpes.

Pie šādiem "gļukiem" pieskaitāma arī nesen atklātā problēma operētājsistēmām Windows 2000 - Microsoft Windows 2000 Server, Microsoft Windows 2000 Advanced Server un Microsoft Windows 2000 Professional.

Problēma rodas brīdī, kad lietotājs, lietojot minētās operētājsistēmas, pieslēdzoties neWindows (Unix, Linux) sistēmai, mēģina nomainīt paroli. Ja tā neatbilst sistēmas administratora noteiktajām drošības prasībām, tiek izdots šāds kļūdas paziņojums:

Your password must be at least 18770 characters and cannot repeat any of your previous 30689 passwords. Please type a different password. Type a password that meets these requirements in both text boxes. (Jūsu ievadītajai parolei ir jābūt ne īsākai par 18770 zīmēm, un tā nedrīkst atkārtot nevienu no Jūsu iepriekš lietotajām 30689 parolēm. Lūdzu ievadiet citu paroli, kas atbilst šīm prasībām abos teksta laukos.)

Lai novērstu šo kļūdu, Microsoft rekomendē sistēmai uzlikt pēdējo labojumu kopu (Service Pack).

Sīkāku informāciju par kļūdu un ieteikumiem, kā to novērst, varat atrast šeit...

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

Tehnoloģiju apskats: Sporta kamera Sony Action Cam FDR-X1000VR

Tehnoloģiju apskats: Sporta kamera Sony Action Cam FDR-X1000VR  1

Vieglā sporta kamera Sony Action Cam FDR-X1000VR ļauj parādīt citiem, kā pasaule izskatās tieši no tava skatupunkta Kompaktās un izturīgās sporta videokameras ne vien radījušas dzīvotspējīgu tirgus nišu, bet arī mainījušas veidu, kā...

Reklāma