Dienas Bizness

 • 27 trešdiena,
  jūlijs

  Marta, Dita, Dite

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8371

  USD: 1.0997

Tehnoloģijas

Foto: LMT

Papildināta - LMT piedāvās viedtelevīziju  17

Telekomunikāciju uzņēmums LMT sāks piedāvāt viedtelevīziju, trešdien preses konferencē informēja kompānijas vadītājs Juris Binde.

Investīciju apmēru uzņēmums neatklāj, taču J. Binde indormēja, ka pakalpojuma ieviešanai veltīti aptuveni divi gadi.

Saistītie raksti

«Mēs esam pionieri šajā jomā, un pa mūsu taku ies konkurenti,» viņš piebilda. J. Binde skaidroja, ka viedtelevīzijā saturu varēs organizēt klients, tā ir atvērta sistēma.

Līdzīgi kā telefonsaziņa ir attīstījusies no fiksētajiem sakariem līdz mobilajiem tālruņiem un tālāk — uz viedtālruņiem —, tā arī TV pakalpojumu tirgū attīstība ir notikusi no analogās uz digitālo, interaktīvo televīziju un tagad tehnoloģiju konverģences rezultātā sasniegusi jaunu attīstības līmeni — LMT viedtelevīziju, norāda LMT vadītājs.

«Pirms 25 gadiem pirmie mobilie tālruņi Latvijā pilnībā mainīja saziņas iespējas starp cilvēkiem. Toreiz varbūt tikai drosmīgākie sapņotāji spēja iztēloties viedtālruņu laikmetu, kas tagad ir mūsu ikdiena. Šodien esam atkal jauna ceļa sākumā, kas mainīs veidu, kā mēs piekļūstam un izmantojam televīzijas saturu. LMT mājas televīzija ar ātrgaitas interneta 4G palīdzību ir iespēja nodrošināt Latvijā radīta satura pieejamību daudzos attālos Latvijas reģionos, kur tas šobrīd tehnoloģisku ierobežojumu dēļ nav iespējams, tādējādi stiprinot vienotu kultūrtelpu mūsu valstī,» saka Juris Binde, LMT prezidents.

Projekts top, sadarbojoties ar Google.


 

Jaunākās ziņas kategorijā

Aptauja: Latvijā darba laikā sociālos tīklus neizmanto

Aptauja: Latvijā darba laikā sociālos tīklus neizmanto  4

Speciālistu darba portāla cvmarket.lv veiktajā aptaujā uz jautājumu «Vai Jūs slēpjat no sava priekšnieka, ka darba laikā apmeklējat sociālos tīklus?» 40% no visiem respondentiem atbildēja, ka darba laikā sociālos tīklus neapmeklē vispār,...

Reklāma