Telekomunikācijas pakalpojumu sniedzējs un TeliaSonera meitas uzņēmums Latvijā – Telia Latvija ir izstrādājis inovatīvu mākoņdatošanas pakalpojumu Tcloud. Šobrīd Telia Latvija un starptautiskie sadarbības partneri veic pēdējos darbus attiecīgā pakalpojuma pilnveidošanā.

Tcloud mākoņpakalpojumu šobrīd lieto vairāki Telia Latvija klienti, un tuvākajā laikā tas būs pieejams plašākai auditorijai.  

Tcloud ir mākoņpakalpojumu sniegšanas platforma Baltijā, kas nodrošinās iespēju klientiem — privātiem uzņēmumiem (maziem, vidējiem un lieliem), valsts un pašvaldību iestādēm — izmantot Telia Latvija datu centros izveidoto infrastruktūru kā mākoņpakalpojumu.

Telia Latvija spēj nodrošināt visu ar pakalpojumu saistīto ķēdi — sākot no klienta biroja datu komunikācijas līdz mākoņa infrastruktūrai un starptautiskajiem savienojumiem. Lietojot Tcloud, klientiem vairs nav jāiegulda līdzekļi savas infrastruktūras pilnveidošanā un uzturēšanā, kā arī tā ir ērtāk pārvaldāma, skaidro Telia Latvija valdes priekšsēdētājs Mikus Ozols.

Tcloud mākoņpakalpojums ļauj uzņēmumam izveidot un pārvaldīt virtuālos serverus, IT infrastruktūru, kas ietver serverus, datu glabāšanu un tīklošanu, kā arī nodrošina iespēju nomāt licences, sadarbojoties ar VmWare, Citrix, Microsoft u.c.

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Karikatūra