Miljardieris un investors Karls Īkans (Carl Icahn) izveidojis savu Twitter kontu @Carl_C_Icahn, un paredzams, ka tas drīz vien kļūs par vienu no visvairāk sekotajiem mikroblogošanas vietnes kontiem, raksta forbes.com.

K. Īkanam tāpat kā Vorenam Bafetam (Warren Buffet), Bilam Ekmanam (Bill Ackman), Deividam Einhornam (David Enhorn) un Denam Loebam (Dan Loeb) ir «balss, kas spēj mainīt tirgus», raksta medijs.

77 gadus vecais K. Īkans Twitter debitēja, ar joku. «Twitter ir lielisks. Man tas patīk gandrīz tik pat ļoti kā Dell,» vēsta miljardiera pirmais ieraksts.

 


 

Jāatzīmē, ka pašlaik K. Īkans tiesājas ar citu miljardieri Maiklu Dellu (Michael Dell) par kontroli datoru uzņēmumā Dell Inc. M. Dells vēlējās veikt kompānijas izpirkšanas darījumu par 24,4 miljardiem ASV dolāru, taču K. Īkans uzskata, ka cena ir pārāk zema.

K. Īkana bagātība lēstas 20 miljardu ASV dolāru vērtība.

Nesen miljardieris iegādājies 9% kapitāldaļu kompānijā Nuance Technology, kas ir Siri balss asistenta izveidotāja. Tāpat K. Īkans nesen nopelnīja vairāk nekā vienu miljardu ASV dolāru no 10% daļu, kas viņam pieder kompānijā Netflix.

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Karikatūra