Dienas Bizness

 • 23 sestdiena,
  jūlijs

  Magda, Magone, Mērija, Magdalēna

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8411

  USD: 1.1014

Tehnoloģijas

Ražotnei «Spals» Iecavas novada Zorģos uzstādīta retranslācijas antena

Foto: no «Bauskas Dzīves» arhīva.

Zorģu apkaimes iedzīvotājiem problēmas sagādā mobilo sakaru stabilitāte  3

Iecavas novada Zorģu apkaimes iedzīvotājiem zināmas problēmas sagādā mobilo sakaru stabilitāte, proti, sarunas reizumis pārtrūkst, sarunbiedrs kļūst nedzirdams, zvani jāatkārto, vēsta reģionālais laikraksts Bauskas Dzīve.

Iebildumus par divu kompāniju – «Latvijas Mobilais telefons» (LMT) un «Bite Latvija» – pārklājuma stabilitāti Zorģu ciematā esot pauduši vairāki operatoru klienti. Daži norāda – tā kā šeit ne tikai dzīvo, bet arī strādā un vada biznesu, lietišķo sarunu kvalitāte ir īpaši svarīga.

Saistītie raksti

Kompānijas Bite sabiedrisko attiecību projektu vadītāja Anete Jansone uz Bauskas Dzīves lūgumu paskaidrot situāciju atbildējusi: «Gan skatoties pārklājuma kartē, gan aprunājoties ar tīkla tehniķiem, secinām, ka šajā vietā pārklājums ir mainīgs. Tas nozīmē, ka brīžiem var būt traucējumi saziņā, it īpaši atrodoties iekštelpās.»

«Tuvākajos pāris mēnešos Iecavas novada Zorģos uzlabojumi nav plānoti, taču informācija ir nodota tīkla tehniķiem un vieta iekļauta attīstāmo sarakstā,» paudusi Bites pārstāve.

LMT atbilde vēl nav saņemta. Šī operatora pakalpojumus izmanto Zorģu apkaimē lielākās ražotnes SIA «Spals» darbinieki. Kokapstrādes uzņēmuma īpašnieks Jānis Nudiens Bauskas Dzīvei stāsta, ka pirms gadiem desmit, kad ražotne atvērta, bijušas problēmas, taču pēc uzņēmuma vairākkārtējām prasībām sakaru operators uz ceha jumta uzstādīja retranslācijas antenu.

Plašāk - laikrakstā Bauskas Dzīve.

 

Jaunākās ziņas kategorijā

Apple Watch pārdošanas apjomi sarukuši

Apple Watch pārdošanas apjomi sarukuši

Tehnoloģiju kompānija Apple Inc zaudē savu viedpulksteņu tirgus daļu konkurentam Samsung Electronics, liecina IDC dati. Tomēr, kā raksta MarketWatch, jaunā Apple Watch 2 laišana tirgū varētu piesaistīt virkni jaunu pircēju. Šā gada...

Reklāma