Dienas Bizness

 • 24 otrdiena,
  janvāris

  Krišs, Ksenija, Eglons, Egle

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8615

  USD: 1.0715

Tehnoloģijas

Ražotnei «Spals» Iecavas novada Zorģos uzstādīta retranslācijas antena

Foto: no «Bauskas Dzīves» arhīva.

Zorģu apkaimes iedzīvotājiem problēmas sagādā mobilo sakaru stabilitāte  3

Iecavas novada Zorģu apkaimes iedzīvotājiem zināmas problēmas sagādā mobilo sakaru stabilitāte, proti, sarunas reizumis pārtrūkst, sarunbiedrs kļūst nedzirdams, zvani jāatkārto, vēsta reģionālais laikraksts Bauskas Dzīve.

Iebildumus par divu kompāniju – «Latvijas Mobilais telefons» (LMT) un «Bite Latvija» – pārklājuma stabilitāti Zorģu ciematā esot pauduši vairāki operatoru klienti. Daži norāda – tā kā šeit ne tikai dzīvo, bet arī strādā un vada biznesu, lietišķo sarunu kvalitāte ir īpaši svarīga.

Saistītie raksti

Kompānijas Bite sabiedrisko attiecību projektu vadītāja Anete Jansone uz Bauskas Dzīves lūgumu paskaidrot situāciju atbildējusi: «Gan skatoties pārklājuma kartē, gan aprunājoties ar tīkla tehniķiem, secinām, ka šajā vietā pārklājums ir mainīgs. Tas nozīmē, ka brīžiem var būt traucējumi saziņā, it īpaši atrodoties iekštelpās.»

«Tuvākajos pāris mēnešos Iecavas novada Zorģos uzlabojumi nav plānoti, taču informācija ir nodota tīkla tehniķiem un vieta iekļauta attīstāmo sarakstā,» paudusi Bites pārstāve.

LMT atbilde vēl nav saņemta. Šī operatora pakalpojumus izmanto Zorģu apkaimē lielākās ražotnes SIA «Spals» darbinieki. Kokapstrādes uzņēmuma īpašnieks Jānis Nudiens Bauskas Dzīvei stāsta, ka pirms gadiem desmit, kad ražotne atvērta, bijušas problēmas, taču pēc uzņēmuma vairākkārtējām prasībām sakaru operators uz ceha jumta uzstādīja retranslācijas antenu.

Plašāk - laikrakstā Bauskas Dzīve.

 

Reklāma