Pašvaldība, izmantojot Eiropas Savienības līdzfinansējumu, baušķenieku iecienītajā tirdzniecības vietā Slimnīcas un Dārza ielas krustojumā uzstāda jaunus stendus. Darbus veic SIA «Eltors» no Ozolnieku novada, vēsta reģionālais medijs Bauskas Dzīve.

Jaunie tirdzniecības stendi Bauskā jau daļēji uzstādīti, un savu vērtējumu izteikuši potenciālie tirgotāji. Bauskas Dzīvei viņi pauduši gandarījumu, ka tirdzniecības vieta būs sakārtota un glīta. Taču par iespējamajām ērtībām viņi izteikušies kritiski. Kādai kundzei, kura nevēlējās publiski paust savu vārdu, nepraktiski šķitot lielie metāla spaiņi. Mazie ziedi tajos pazūd, piekļūšana pie tiem nav ērta, galdi ir plati, līdz pircējam grūti aizsniegt.

Cita tirgotāja atzinusi, ka ideja esot laba, taču izpildījums nepārdomāts. Platāks varēja būt jumtiņš virs tirdzniecības galdiem. Tagad izskatās, ka no lietus tas pārdevējus nepasargās.

Bauskas novada domes saimnieciskās nodaļas speciālists Voldemārs Čačs Bauskas Dzīvei pastāstījis, ka pēc stendu uzstādīšanas vērtēs izmantošanas ērtību.

Iespējams, padomās par kādu sienu, lai norobežotos no vēja un lietus. Tiks sagādāti arī soliņi. Savukārt tirgotājiem jādomā par ērtāku ziedu izvietošanu lielajos metāla spaiņos.

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Foto galerijas

Karikatūra