Apavu mazumtirgotāja SIA Euroskor Latvijā (Euroskor) nākamgad slēgs divus mazos veikalus un ieguldīs līdzekļus vairāku veikalu renovācijā, informē Euroskor valdes loceklis Aldis Lūsis.

Viņš skaidro, ka tā ir daļa no uzņēmuma plānotās optimizācijas plāna. «Patlaban varam apstiprināt informāciju par viena veikala slēgšanu Tērbatas ielā. Būtībā jau ilgāku laiku šo trīs mazo veikalu rādītāji bija neapmierinoši, tāpēc plānojam veikt šādu optimizāciju.»

Savukārt 2015.gadā Euroskor plāno atvērt divus jaunus mono zīmolu veikalus, taču, tā kā līgumi vēl nav noslēgti, publiski nosaukt šos zīmolus Lūsis nevar. «Varu tikai pateikt, ka viens būs Latvijā pirmais šī zīmola veikals.»

Nākamgad plānots arī ieguldīt lielus līdzekļus vairāku Euroskor pārvaldīto veikalu renovācijā, un nākamā gada pirmajā ceturksnī tiks modernizēti četri tīkla veikali.

Šie optimizācijas pasākumi saistīti ar lielo konkurenci apavu mazumtirdzniecībā un uzņēmuma kopējās efektivitātes celšanu, atzīmē Lūsis.

Tiesa, cik lielas investīcijas plānots ieguldīt un kuri veikali tiks renovēti, Lūsis neatklāj.

Euroskor Latvijā apgrozījums pērn bija 9,69 miljoni eiro, kas ir par 4% vairāk nekā 2012.gadā, kad apgrozījums bija 9,34 miljoni eiro. Tikmēr uzņēmuma peļņa pērn sarukusi četrkārt - no 166 618 eiro 2012.gadā līdz 39 783 eiro 2013.gadā, liecina Firmas.lv informācija.

SIA Euroskor Latvijā reģistrēta 1991.gada 12.februārī. Uzņēmuma pamatkapitāls ir 355 717 eiro. Euroskor Latvijā pilnībā pieder SIA AZ Holding.

AZ Holding īpašnieki ir iepriekšējie Euroskor kapitāldaļu turētāji - Jānis Andersons, kam pieder 75% AZ Holding kapitāldaļu, Ēriks Zarahovičs, kam pieder 20% AZ Holding kapitāldaļu, un Raitis Zarahovičs, kam pieder 5% AZ Holding kapitāldaļu.

Euroskor Latvijā pieder zīmolu Euroskor, Ecco, LLoyd, Tamaris un Clarks veikali.

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Foto galerijas

Karikatūra