Kafijas, tējas, kakao, garšvielu vairumtirgotājas SIA Inteka iesniegtajā gada pārskatā pieejamā informācija liecina, ka aizvadītajā gadā kritušies uzņēmuma finanšu rādītāji.

Pārskata gadā uzņēmuma neto apgrozījums samazinājās par 14,7% un pērn veidojis 4,180 milj. EUR. Finanšu gadu uzņēmums noslēdza ar peļņu 197,331 tūkst. EUR apmērā, peļņa ir sarukusi par 18,9%, liecina informācija vietnē klientuportfelis.lv. Uzņēmuma vadība peļņas kritumu galvenokārt skaidro ar darbinieku algu paaugstināšanu, kā arī procentu maksājumiem par kredītu un kredītlīnijas izmantošanu.

Balstoties uz Lursoft pieejamiem datiem, SIA Inteka kapitāldaļas savā starpā dala SIA Baltikoms īpašnieks Oļegs Neboračko, kuram pieder 50% Inteka kapitāldaļu, bet otri 50% uzņēmuma pieder Romānam Kolontajam un Eduardam Žoludevam piederošajam tējas un kafijas pārstrādes uzņēmumam SIA Battika. SIA Inteka valdes priekšsēdētāja amatu ieņem O. Neboračko un valdes loceklis ir R. Kolontajs.

SIA Inteka reģistrēta 1999. gadā, uzņēmuma pamatkapitāls ir 19,920 tūkst. EUR, un pērn Inteka nodrošināja 53 darbavietas.

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Foto galerijas

Karikatūra