Auto nozares uzņēmums SIA Latakko un franču ražotājs Michelin ir parakstījuši vienošanos, saskaņā ar kuru, sākot ar 2014. gada 1. jūliju SIA Latakko kļūst par vienu no diviem Michelin Group produkcijas oficiālajiem izplatītājiem Latvijā un Igaunijā.

No šā gada 1. jūlija SIA Latakko nodrošinās Michelin Group produktu grupas Michelin, BF Goodrich, Kleber, Kormoran un Tigar pasažieru automašīnu, vieglo kravas automašīnu, 4x4 automašīnu riepu pārdošanu un izplatīšanu Latvijas un Igaunijas tirgos.

Olivers Dakuins (Olivier Dacquin), Michelin Group komercdirektors Centrāleiropas un Ziemeļeiropas reģionā (Baltijas valstis, Polija, Čehijas Republika, Slovākija), skaidro: «Ar mērķi nodrošināt efektīvākus un elastīgākus procesus, Michelin Group pieņēmis lēmumu mainīt savu darbības formu Igaunijā un Latvijā. Rīkojot tenderi, tika izvēlēti divi biznesa partneri, kuri turpmāk pārdos un izplatīs mūsu riepas vieglajām, vieglajām kravas automašīnām, 4x4 un kravas auto. Izvēlētie uzņēmumi ir SIA Latakko, kas nodrošinās distribūciju vieglajam auto transportam, un SIA Inter Cars Latvia, kas strādās ar vieglajiem un kravas auto. Šie uzņēmumi bāzējas Rīgā un strādā Latvijas un Igaunijas tirgos.»

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Foto galerijas

Karikatūra