Līdz šā gada beigām Rīgā varētu tikt atvērts alternatīvā uztura jeb svaigēšanas veikals, stāsta jaundibinātā uzņēmuma SIA Raw Bite līdzīpašniece, svaigēšanas speciāliste Sandra Vaice.

Viņa norāda, ka sākumā iecerēts izveidot piedāvājumu līdzņemšanai. Pārsvarā svaigēšanas veikalā plānots piedāvāt dažādas uzkodas un našķus no augu valsts, ko varētu pieprasīt, piemēram, vegāni, kuri cenšas neizmantot dzīvniekus pārtikai, apģērbam, izklaidei vai jebkādiem citiem nolūkiem.

«Sākumā plānojam piedāvāt tādus produktus, kas nav domāti ilgai glabāšanai, taču vēlāk varētu tikt izstrādāts arī piedāvājums, ko varētu glabāt ilgāk - cepumi, enerģijas batoņini. Tāpat ar laiku piedāvāsim arī kulinārijas izstrādājumus, piemēram, zupas, maizītes un salātus,» skaidro Vaice.

Sīkāku informāciju viņa nesniedza, norādot, ka patlaban vairāk uzmanības tiek veltīts formalitāšu un dokumentu sakārtošanai. Viņa vien piebilda, ka uzņēmuma nosaukums Raw Bite nozīmē «svaigs kumosiņš», kas arī ir iecerētā svaigēšanas veikaliņa ideja.

Kā liecina Firmas.lv informācija, uzņēmums Raw Bite dibināts 2014.gada 18.septembrī. Uzņēmuma pamatkapitāls ir 2800 eiro. Raw Bite īpašnieces ir Vaice (33%), Dace Medne (34%) un Santa Kellere (33%), kurai pieder arī 25% kapitāldaļu ekoveikalu Zaļā govs pārvaldošajā uzņēmumā SIA BIomārkets.

Jau vairākus gadus Rīgā ir atvērts svaigēšanas restorāns Raw Garden, kas nodarbojas arī ar ražošanu un vairumtirdzniecību.

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Foto galerijas

Karikatūra