Dienas Bizness

 • 27 ceturtdiena,
  aprīlis

  Tāle, Raimonda, Raina, Klementīne

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8490

  USD: 1.0893

Tirdzniecība un pakalpojumi

Lietuvas mēbeļu tirgotāja Berry recepte - kā konkurēt ar IKEA  8

«Berry jau iepriekš ir pieredzējis IKEA veikala ienākšanu tirgū, tādēļ ar situāciju esam pazīstami. Tas mums sniedz zināmas priekšrocības. Jāuzsver, ka Berry atšķiras no IKEA,» biznesa portālam db.lv sacīja SIA KBP valdes loceklis Saulius Maleckas.

SIA KBP ir oficiālā SIA, kas pārvaldīs veikalu Berry Latvijā.

Kā vēstīts, marta beigās, investējot vairāk nekā vienu miljonu eiro, Lietuvas mēbeļu un interjera veikals Berry atvērs savu pirmo veikalu Latvijā.

«Pirmkārt, tā vietā, lai piedāvātu klientiem vienu konkrētu dzīvesstilu, Berry piedāvā dažāda stila interjerus ar papildus iespējām variēt ne tikai ar krāsām, bet arī ar materiāliem. Otrkāt, Berry klientiem piedāvā dažādu zīmolu preces no Lietuvas, Eiropas un Āzijas. Berry arī ir izteikti uz klientu servisu orientēts veikals, jo konsultējam klientus ne tikai mēbeļu izvēlē, bet arī krāsu, materiālu un elementu kombinēšanā. Tāpat kā Lietuvā, arī Latvijā 2018.gads būs izaicinošs, bet tas reizē palīdzēs veikalam attīstīties,» atšķirības no IKEA uzskaita S. Maleckas.

Viņš stāsta, ka kopš IKEA veikala atvēršanas Lietuvā, Berry pārdošanas apjomi ir auguši, bet kopumā tirgus nav izteikti ietekmēts. «Pēc mūsu pieredzes varam teikt, ka vadošo nozares pārstāvju darbību tas būtiski neietekmēs, taču mazajiem mēbeļu un interjera veikaliem būs jāizvērtē to turpmākās iespējas,» saka S. Maleckas.

«Mēbeļu tirgotāji, tostarp Berry, jau laikus sagatavojās IKEA ienākšanai un pārskatīja preču sortimentu, pielāgojot to tā, lai nepārklātos ar pieprastītākajiem IKEA produktiem. Tas ir bijis izaicinājums, bet reizē ir uzlabojis klientu apkalpošanas kvalitāti, kā arī nodrošinājis klientiem lielākas izvēles iespējas. Vērtējot, kā ir izmainījusies patērētāju uzvedība, jāatzīst, ka klienti ir kļuvuši izvēlīgāki un Berry tā rezultātā ir bijis tikai ieguvējs. Berry ir viens no plašākajiem mēbeļu piedāvājumiem, tādēļ spējam arī piedāvāt konkurētspējīgas cenas,» skaidro S. Maleckas.

Saistītie raksti

Komentāri

 • Aldis

  pirms mēneša, 2017.03.17 15:21

  +3 -1

  IKEA viss ir neadekvāti dārgs.

  • es

   pirms mēneša, 2017.03.17 17:04

   +2 -1

   Ņemot vērā tos pīļu mēslus, no kā viņas izgatavotas, visas piedāvātā mēbeles ir neadekvāti dārgas (varbūt izņemot kādus masīvkoka roku darbus). Attiecīgi pat milzīgas noliktavas turēšana netraucē raust baisu peļņu. Tāpēc arī tagad visi te nesas iekšā.
   To štruntīgo mēbeļu adekvātā cena ir tā, kas kādreiz bija JYSK. Tgd diemžēl viss ir mainījies uz dārgo pusi un šāds fons paliek interesantas pat IKEA

 • pircējs

  pirms mēneša, 2017.03.17 20:21

  +3 -0

  pilnīgi nesaprotu par ko citi runā, IKEA nav dārgs, nav ne uz santīmu dārgāks kā citur citas mēbeles. Kvalitāte, protams sūds, tā pat kā jebkur citur, arī pasūtot mēbeli toč tādu pašu sūdu dabūsiet. Taču paturiet prātā, IKEA vienmēr ir kaudzēm dzeltanās cenas, un tas pievilina, un zem tām cenām neviens i tuvu nav spējīgs palīst, takā...

 • zaķis

  pirms mēneša, 2017.03.17 20:59

  +6 -0

  berry ir ļoti ok, priecājos, ka būs Latvijā!

 • Jamuley

  pirms mēneša, 2017.03.18 22:38

  +0 -0

  Bet ko virtējie mēbeļu tirgotāji?

 • crazymf

  pirms mēneša, 2017.03.19 10:24

  +0 -0

  Draudzējos ar CAD... Uzzīmēju ko vajag, iedodu vietējiem lai strādā. Dārgi, ilgi, bet toties PRECĪZI, kas vajadzīgs. Līdz milimetram.

 • Linda

  pirms mēneša, 2017.03.20 09:38

  +0 -0

  Jā, Berry arī smukas mēbeles, bet es tomēr dodu priekšroku mēbelēm pēc pasūtījuma https://up-mebeles.lv/

Reklāma