No šā gada 3.jūnija MAXIMA GRUPĖ, kas pārrauga mazumtirdzniecības uzņēmumus Lietuvā, Latvijā, Igaunijā, Polijā un Bulgārijā, būs jauna vadītāja. Kompāniju turpmāk vadīs uzņēmuma ilgstošā darbiniece Neringa Janavičiūte, liecina medijiem sniegtā informācija.

Viņa nomainīs pašreizējo ģenerāldirektoru Mindaugu Bagdonaviču, kurš šajā amatā bija kopš 2008. gada.

Šogad aprīlī Mindaugs Bagdonavičs kļuva par MAXIMA GRUPĖ holdinga kompānijas Vilniaus prekyba valdes priekšsēdētāju. Viņš turpinās darbu šajā amatā, kā arī būs atbildīgs par AKROPOLIS grupas kompāniju darbību. Tāpat viņš arī koordinēs mazumtirdzniecības biznesa attīstību Spānijā.

Neringa Janavičiūte ir strādājusi Vilniaus prekyba uzņēmumos kopš 1994.gada, sākot savu karjeru kā tirdzniecības vadītāja. Pēc tam viņa vadīja pārdošanas un mārketinga departamentus MAXIMA grupas uzņēmumos. 2002. gadā Neringa Janavičiūte vadīja Vilniaus Akropolis un viņai tika uzticēta pirmā lielākā Baltijas iepirkšanās centra Akropolis atvēršana. Pēdējos sešus gadus viņa bija mārketinga direktore MAXIMA grupas uzņēmumos, kā arī direktoru padomes locekle.

MAXIMA GRUPĖ tika izveidota 2007. gadā. Tā ir kompānija, kas pārrauga mazumtirdzniecības uzņēmumus Lietuvā, Latvijā, Igaunijā, Polijā un Bulgārijā. 2013.gada beigās šajās valstīs bija atvērti 508 MAXIMA X, MAXIMA XX, MAXIMA XXX, ALDIK un T-MARKET veikali. Lietuvā bija 230, Latvijā 144, Igaunijā 71, Bulgārijā 42 un Polijā 21 veikals.

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Foto galerijas

Karikatūra