MAXIMA GRUPĖ, kurai pieder mazumtirdzniecības uzņēmumi Lietuvā, Latvijā, Igaunijā, Polijā un Bulgārijā, paziņojusi par jauniem augstākā līmeņa vadītājiem uzņēmumiem Maxima LT Lietuvā un Aldik Nova Polijā, informēja grupas pārstāve Renata Saulīte.

Žīdrūns Valkeris kļūst par Maxima LT jauno ģenerāldirektoru. Pirms tam pēdējos trīs gadus viņš vadīja Polijas uzņēmumu Aldik Nova. Šī uzņēmuma valdes priekšsēdētāja amatā viņu nomainīs Mindaugs Pilkausks, kurš līdz šim vadīja vienu no Maxima uzņēmumu grupas departamentiem Lietuvā. Tikmēr Arūns Zimņicks, kurš līdz šim darbojās Maxima LT ģenerāldirektora amatā, ir pieņēmis jaunus izaicinājumus un vadīs mazumtirdzniecības ķēdes, kuras šobrīd tiek veidotas Spānijā.

Kā norāda MAXIMA GRUPĖ ģenerāldirektore Neringa Janavičūte, Maxima LT Lietuvā stingri ieturēs savus stratēģiskos virzienus - uzņēmums turpinās jau iesākto projektu īstenošanu, īpašu uzsvaru liekot uz sagatavošanās darbiem eiro ieviešanai. Arī Aldik Nova jaunajam vadītājam noteiktie mērķi paliks nemainīgi. Vissvarīgākais uzdevums jaunajam vadītājam Polijā joprojām būs palielināt mazumtirdzniecības veikalu konkurētspēju un nodrošināt mazumtirdzniecības ķēdes vienmērīgu izaugsmi.

Jaunais Maxima LT vadītājs Ž. Valkeris strādā šajā uzņēmumu grupā 18 gadus. Viņš ir uzkrājis pieredzi starptautiskajā uzņēmējdarbībā, vadot uzņēmumus un dažādus projektus Polijā, Rumānijā un Igaunijā.

Jaunais Aldik vadītājs M. Pilkausks pievienojās Maxima uzņēmumu grupai gandrīz pirms 20 gadiem. Savas karjeras laikā viņš bija atbildīgs par produktu un preču iepirkšanu no ārvalstīm, vadīja vienu no Maxima LT nodaļām un pēdējā laikā - vienu no Maxima uzņēmumu grupas departamentiem.

MAXIMA GRUPĖ tika izveidota 2007. gadā. Tai pieder mazumtirdzniecības uzņēmumi Lietuvā, Latvijā, Igaunijā, Polijā un Bulgārijā. Pavisam kopā ir 509 mazumtirdzniecības veikali MAXIMA X, MAXIMA XX, MAXIMA XXX, ALDIK un T-MARKET, no kuriem 230 ir Lietuvā, 142 - Latvijā, 71 - Igaunijā, 42 - Bulgārijā un 24 - Polijā.

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Foto galerijas

Karikatūra