Šīs nedēļas beigās Rīgas ielā 33 Ogrē jeb A6 lielceļa malā tiks atvērts tirdzniecības centrs ar enkurnomnieku – Rimi hipermārketu. Tas būs pirmais Rimi hipermārkets Ogres novadā.

Tirdzniecības centra īpašnieks ir SIA Plesko Real Estate, kas ir Rimi Latvia piederošs uzņēmums.

«Saskaņā ar Rimi mātesuzņēmuma ICA finanšu informācijas aprites politiku investīciju apjomu, kas ieguldīts veikalu izveidē vai rekonstrukcijās, mēs diemžēl nevaram publiskot,» biznesa portālam db.lv paskaidroja Dace Valnere, SIA Rimi Latvia pārstāve.

Tirdzniecības centrs nodrošinās kopumā 106 jaunas darbavietas Ogres, Jumpravas, Lielvārdes, Pārogres un citiem tuvējās apkaimes iedzīvotājiem. No tām 88 būs Rimi hipermārketa darbiniekiem.

«Tas ir viens no mūsu šā gada lielākajiem projektiem. Tas atrodas pie Rīgas – Daugavpils šosejas, kas ir viena no aktīvākajām auto maģistrālēm Latvijā. Katra jauna tirdzniecības vieta palielina konkurenci, no kuras lielākie ieguvēji ir tieši pircēji, jo izvēles iespējas kļūst plašākas,» saka Valdis Turlais, Rimi Latvia valdes priekšsēdētājs.

Kopējā tirdzniecības centra platība ir gandrīz 4000 m2, no kuras vairāk nekā 2000 m2 aizņem Rimi hipermārketa telpas

Pie tirdzniecības centra izveidots auto stāvlaukums vairāk nekā 230 automašīnām. Tāpat centrs būs pieejams arī cilvēkiem ar kustību traucējumiem.

Vēl jaunajā tirdzniecības centrā darbosies arī Jāņa Rozes grāmatnīca, Latvijas Aptieka, ziedu veikals Tīne, juvelierizstrādājumu veikals 585, zoo preču veikals Happy Dog, ķīmiskā tīrītava Clean Control un citi.

Ēkas būvniecības darbus veica būvkompānija SIA Bukoteks, savukārt projektu izstrādāja arhitektūras uzņēmums SIA AAC Birojs.

Līdz ar Rimi hipermārketa atklāšanu Ogrē, Latvijā darbosies 113 trīs formātu Rimi Latvia veikali: 24 Rimi hipermārketi, 38 Rimi lielveikali un 50 zemo cenu veikali Supernetto.

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Foto galerijas

Karikatūra