Alkoholisko dzērienu izplatītājs SPI Distribution (Latvia) ir kļuvis par oficiālo lielākā Dienvidāfrikas vīnu nama – KWV vīnu izplatītāju un partneri Latvijā, informē SPI Distribution (Latvia) vadītājs Valts Ermansons.

Uzņēmums vietējā tirgū pārstāvēs sešas KWV vīnu kategorijas - gan tā dēvētos vīnus katrai dienai (Pearly Bay) un klasiku (KWV Classic), gan arī izmeklētas kolekcijas (KWV Chatedral Cellar, Roodeberg, Laborie) restorānu - bāru segmentam un specializētajiem vīna veikaliem.

V. Ermansons uzsver, ka vīna tirgus Latvijā ir stabilizējies un jau var pamatoti runāt par vīniem lojālu patērētāju grupas izveidi.. 

KWV vīni ir vieni no visstraujāk augošajiem importēto vīnu kategorijā Latvijā pēc IWSR (International Wines and Spirits Research) datiem. Dienvidāfrikas vīna nama portfelī ir vairāk nekā 100 dažādu vīnu, kas tiek izplatīti vairāk nekā simt pasaules tirgos.

SPI Distribution (Latvia) ir lielākais alkoholisko dzērienu vairumtirdzniecības uzņēmums Latvijā, kas vietējā tirgū izplata gan AS Latvijas balzams produkciju, gan arī citu ražotāju pasaulslavenus zīmolus.

 

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Foto galerijas

Karikatūra